Dużo wskazuje na to, że jedne z największych rywalek showbiznesu zakopały topór wojenny… przynajmniej na chwilę. W Internecie pojawiły się doniesienia jakoby Nicki Minaj i Cardi B miały w niedalekiej przyszłości wydać nagrany razem utwór. 

Czyżby Cardi B i Nicki Minaj naprawdę się pogodziły? Jakiś czas temu wykonawczyni hitu „WAP”, ku zdziwieniu swoich fanów, podczas jednego z wywiadów nie szczędziła miłych słów w kierunku starszej koleżanki (więcej TUTAJ). Teraz pojawiły się plotki mówiące o tym, że obie panie postanowiły stworzyć razem nowy singiel.

Informacja na temat współpracy Cardi i Nicki pojawiła się na portalu Genius. Podano tam, że ma ona nosić tytuł „Lavish”. Na ten moment nie są znane inne szczegóły, jednak w sieci pojawił się kilkusekundowy filmik, który według domysłów internautów jest fragmentem collabu raperek.

Co prawda, informacja o „Lavish” jest niepotwierdzona, a żadna z artystek nie wypowiadała się w ostatnim czasie na temat ich możliwego duetu. Warto jednak zaznaczyć, że w najnowszym wpisie na Twitterze, Cardi B wyjawiła, że jej następny singel będzie ekscytująca dla fanów współpracą.

Przypominamy, że raperki mają już na koncie jeden wspólny utwór. Obie panie pojawiły się gościnnie u boku Migos w kawałku „MotorSport”.

Cardi B o swoim podziwie dla kariery Nicki Minaj. Raperka wypowiedziała kilka pochwalnych słów na temat koleżanki po fachu

Cardi B w piosence BLACKPINK. Utwór z raperką znalazł się na nowym albumie girlsbandu

Nicki Minaj została mamą. Raperka urodziła swoje pierwsze dziecko

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here