Świat muzyczny obiegła informacja o współpracy Nicki Minaj i Adele, którą raperka zapowiedziała w rozmowie z Entertainment Tonight. Po pojawieniu się wielu artykułów na ten temat Minaj przyznała, że był to tylko żart.

„Tak i tak, tak i tak, woo hoo!” – powiedziała zapytana o doniesienia mówiące o jej współpracy z brytyjską artystką. „Adele prosiła, abym zachowała w tajemnicy i nikomu nie mówiła, że z nią pracuję oraz że nakręciłyśmy już teledysk. To jest epicka piosenka! Ach…!” – dodała Nicki zachwycając się – jak później się okazało nieistniejącym collabem. 

Raperka na swoim Twitterze poinformowała fanów o tym, że był to zwykły sarkazm.

„Boże ludzie! Myślałam, że wszyscy wyraźnie zobaczą, że mówiłam to tylko sarkastycznie. Teraz muszę pojechać do studia Adele i ukraść trochę plików. Kto jest w Wielkiej Brytanii? Mam dla Was pracę” – napisała w tweecie Minaj, publikując screenshoty artykułów informujących o jej współpracy z Brytyjką.

Kilka tygodni temu, wokalista zespołu One Republic potwierdził, że stworzył kawałek, w którym gościnnie pojawią się Adele, Beyonce i Chris Martin z Coldplay. Niestety, i ta informacja okazała się być nieprawdą. Ryan Tedder przyznał się do żartu za pośrednictwem funkcji stories na Instagramie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here