Nicki Minaj zaapelowała o wsparcie dla Pete’a Davidsona oraz Kanye Westa, którzy w ostatnich dniach publicznie wypowiedzieli się na temat chorób psychicznych. Część Internautów zinterpretowała słowa raperki jako przytyk do Ariany Grande, Minaj szybko jednak zdementowała pogłoski o jakimkolwiek konflikcie między artystkami.

Potrafimy być tacy niewrażliwi. Niech Bóg błogosławi Kanye & Pete’a. Robienie sobie żartów z chorób psychicznych mówi o Tobie więcej niż o nich. Przestań mówić o słowie „miłość”, a zacznij z nią żyć. Miłość jest czynem.” napisała na swoim Twitterze raperka.

Przypomnijmy, że słowa te odnoszą się do ostatnich wypowiedzi Westa i Davidsona. Kanye, który został zdiagnozowany z zaburzeniem afektywnym dwubiegunowym, opublikował w sieci wypowiedzi na temat swojego stanu.

Nikt by w życiu nie wybrał tego, żeby skończyć w szpitalu psychicznym i mieć zaburzenie  tego typu, ale Bóg wybrał mnie, abym publicznie przeszedł przez tę podróż i jest pięknie.” napisał West.

Słowa rapera spotkały się z aprobatą Pete’a Davidsona, komika SNL i byłego narzeczonego Ariany Grande. Wpis na mediach społecznościowych mężczyzny, który szybko został z nich usunięty, zaniepokoił środowisko internetowe.

Naprawdę nie chcę być już dłużej na tej planecie. Robię wszystko co, w mojej mocy, aby tu pozostać, ale nie wiem właściwie jak dłużej mi się to uda.” napisał Davidson. Chwilę później komik zlikwidował swoje konto na Instagramie.

Chwilę później do dyskusji odniosła się Ariana Grande, która w jednym ze swoich tweetów napisała, że ma świadomość tego, iż dorośli ludzie sprzeczają się teraz online dodając, że… ona i Miley Cyrus wypuszczają piosenkę o północy. W zarzucie Westa, który oskarżył młodą artystkę o wykorzystywaniu tematu choroby psychicznej do napędzania sprzedaży, Ariana krótko skomentowała: „stop weaponizing mental illness.”.

Do wszystkiego odniosła się Nicki Minaj, która wyraziła wsparcie dla Westa i Davidsona, jednocześnie zapewniając, że między nią a Arianą wszystko jest w porządku.

Idźcie & dajcie temu mężczyźnie trochę miłości. Mój Boże. (…) Nie musicie mnie bronić. Nie jestem wystraszona internetowymi trollami, blogami i artystami. Nie idę z nurtem tego, co modne. Wielu nigdy się nie dowie jak to jest mając właściwie własne zdanie.” napisała Minaj dodając: „Wy wszyscy zrobiliście to samo Macowi Millerowi, aż umarł. #FałszywyBandWagonHejt.”

Po słowach raperki w sieci pojawiła się prawdziwa burza na temat napiętych stosunków między Minaj a Grande. Ta pierwsza szybko jednak rozwiała wątpliwości w tym zakresie.

Ariana to moja siostra, nikomu się nie uda stanąć między nami.” skomentowała Nicki.

<< LUVPOP AWARDS 2018 – ELIMINACJE – ZAGŁOSUJ >> 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here