Po zawieszeniu działalności zespołu One Direction członkowie grupy skupiają się na rozwoju swoich solowych karier. Jako pierwszy swój debiut zaliczył Zayn, zaś w maju tego roku ukazał się debiutancki krążek Harry’ego. Teraz przyszedł czas na Nialla Horana, który właśnie ujawnił szczegóły swojego zapowiadanego wydawnictwa.

Debiutancki album gwiazdy One Direction został zatytułowany ‚Flicker’, a na trzecim singiel promujący krążek wybrano  kompozycję ‚Too Much To Ask’, której premiera miała miejsce dzisiejszej nocy. Nowy utwór Horana możecie znaleźć TUTAJ. 

Wraz z premierą kolejnej piosenki Nialla  poznaliśmy także oficjalną datę premiery debiutanckiego krążka wokalisty, który trafi na sklepowe półki już 20 października bieżącego roku. W sieci pojawiła się również oficjalna okładka albumu.

Przypomnijmy, iż  irlandzki wokalista zdążył już wydać dwa single z albumu, które dobrze poradziły sobie na listach przebojów. Utwór ‚This Town’ dotarł m.in. do pierwszej dziesiątki najpopularniejszych piosenek w Wielkiej Brytanii oraz do top20 amerykańskiego Billboard Hot100.  Natomiast jego następca ‚Slow Hands’ odniósł jeszcze większy sukces odnotowując m.in. 2. miejsce na liście najpopularniejszych singli w Australii oraz pierwszą piętnastkę w USA.

Nie znamy jeszcze oficjalnej tracklisty wydawnictwa jednak Niall zdążył zaprezentować część premierowego materiału na koncercie w Dublinie w ramach trasy koncertowej ‚Flicker Session 2017’.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalną okładkę albumu ‚Flicker’

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here