W sieci zadebiutował pierwszy oficjalny zwiastun wyprodukowanego przez Netflixa „Britney vs Spears”. Film dokumentalny ma się skupiać na walce wokalistki o oswobodzenie się z trwającej już 13 lat kurateli sądowej. 

Prace nad wyczekanym przez fanów księżniczki popu filmem trwały ponad rok. „Britney vs Spears” ma zaprezentować światu kulisy przykrego życia prywatnego jednej z najsłynniejszych artystek wszech czasów, pokazać trwającą już ponad dekadę walkę o wolność, z perspektywy zarówno jej fanów, jak i specjalistów i prawników.

Producent o filmie pisze: „Dziennikarka Jenny Eliscu i reżyserka Erin Lee Carr drążą temat walki Britney Spears o wolność, prezentując nieznane wcześniej wywiady i poufne materiały”.

Dokument zadebiutuje na platformie Netflix już w najbliższy wtorek, 28 września (dostępny będzie również w Polsce).

Poniżej oficjalny plakat.

O wykorzystaniu Britney przez osoby zaangażowane w jej kuratelę, a także jej bliskich, obecnie mówią jedne z największych mediów na świecie. Sprawę jako pierwszy na dużą skalę opisał „New York Times” w wypuszczonym w lutym tego roku głośnym filmie dokumentalnym „Framing Britney Spears„.

Britney Spears kontynuuje walkę o zakończenie kurateli. Podsumowanie ostatniej rozprawy wokalistki

Z OSTATNIEJ CHWILI: Britney Spears się zaręczyła!

Ojciec Britney Spears złożył wniosek o zakończenie kurateli

Ojciec Britney Spears jednak nie rezygnuje? Jamie Spears nadal pozostanie kuratorem córki

Britney Spears OSTRO o Jamie Lynn Spears i powrocie na scenę: „Nie będę występować, dopóki mój ojciec będzie zajmował się tym, co noszę, mówię, robię lub myślę”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here