Czy to właśnie o tej dziewczynie będzie niebawem głośno? Natalii ma szansę na odniesienie niemałego sukcesu nie tylko wśród młodych słuchaczy. Posłuchajcie jej debiutanckiego singla.

Natalia jest debiutantką, za którą nie stoi żadne reality czy talent show, ani też wielka wytwórnia płytowa. To po prostu młoda dziewczyna z Płocka, która od wczesnego dzieciństwa dążyła właśnie do tej chwili – wydania pierwszego singla i pierwszego teledysku.

Natalia uczyła się w szkole muzycznej. Sama komponuje i pisze teksty do swoich utworów, a dzięki swojej wielkiej pasji udało nie jej pozyskać do współpracy tak znanych producentów, jak autorzy utworu „Moment”, czyli duet MIYO. Jonatan Chmielewski i Michał Nosowicz są odpowiedzialni za wiele produkcji Smolastego m.in. „Fake Love”, Tymka – „Będzie lepiej”, Honoraty Skarbek – „Friendzone” czy Young Igi – „Cały świat”. „Moment” to nie koniec niespodzianek. Na wydanie czeka jeszcze sześć utworów, które są owocem pracy ze znanymi producentami z Los Angeles.

Operatorem i reżyserem oficjalnego klipu jest ceniony w branży Robert Ceranowicz (Papaya). „Moment” to historia nieszczęśliwej miłości. Opowiada o zakochanej dziewczynie, która nagle odkrywa prawdę o swoim partnerze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here