Dobre wieści dla fanów Natalii Nykiel. Młoda wokalistka podzieliła się informacją, że jej nowy singiel ukaże się jeszcze w tym tygodniu.


Właśnie do sieci przedostały się pierwsze detale na temat nowego singla Natalii Nykiel. Nykiel w wywiadzie zdradziła, że jeszcze w tym tygodniu odbędzie się premiera jej nowego singla zatytułowanego „Łuny”. Utwór ma zadebiutować w sieci już w najbliższą środę, tj. 15 sierpnia. Tego samego dnia odbędzie się też oficjalna premiera telewizyjna singla, bowiem artystka wystąpi w koncercie Sopot TOP Of The TOP Festival w trakcie, którego wykona kompozycję na żywo.

15 sierpnia ukazuje się piosenka pt. „Łuny”, zagramy ją po raz pierwszy także tego samego dnia na Sopot TOP Of The TOP Festival, razem z moim zespołem na żywo, to będzie niespodzianka dla fanów” powiedziała Natalia Nykiel agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Przypomnimy, że w październiku ubiegłego roku swoją premierę miał drugi studyjny album Natalii Nykiel. Świetnie przyjęte zarówno przez krytyków i fanów wydawnictwo „Discordia” promowane było m.in. przez single „Spokój” i „Total Błękit”.

Natalia Nykiel: sukces napędza rozwój, chcemy iść cały czas do przodu! [WYWIAD]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here