Serwis TIDAL i sieć kin Multikino przygotowali muzyczną promocję dla wszystkich fanów Lady Gagi i Bradleya Coopera. Użytkownicy aplikacji mogą pobrać bezpłatny kod, który umożliwia zakup biletu na film „Narodziny gwiazdy” w promocyjnej cenie 16 złotych. Premiera długo wyczekiwanego filmu odbędzie się już w nadchodzący weekend. Promocja obowiązuje do 14 grudnia w sieci kin Multikino w całej Polsce.

Słynny film z 1937 roku został odświeżony już po raz trzeci. Oryginał musicalu doczekał się bowiem swoich pierwszych remake’ów już w 1954 i 1976 roku. Tym razem reżyserem nowej wersji „A Star is Born” został Bradley Cooper, który również wcieli się w główną rolę. Obok aktora na dużym ekranie pojawi się Lady Gaga. W obsadzie znaleźli się również Sam Elliott, Andrew Dice Clay i Dave Chappelle. Historia opowiada o Ally (Lady Gaga), marzącej o karierze piosenkarki dziewczynie, której talent odkrywa gwiazda country Jackson Maine (Bradley Cooper).

Aby zdobyć kod, który upoważni do zakupu biletu za cenę 16 złotych wystarczy odtworzyć playlistę  „A Star is Born Soundtrack” w aplikacji TIDAL. Po chwili pojawi się powiadomienie pop-up za pomocą którego możemy odebrać kod zniżkowy. Pobrany rabat upoważnia do zakupu nieograniczonej ilości biletów w cenie jednostkowej 16 złotych. Zniżkę za pomocą aplikacji można wygenerować do 4 grudnia do godziny 23:59. Kody można wymieniać na bilety do 14 grudnia we wszystkich kinach sieci Multikino w całej Polsce. 

<< link do playlisty „A Star is Born Soundtrack” w TIDAL >>

Film „Narodziny gwiazdy” opowiada o tragicznej historii miłosnej Jacksona Main’a, w którego wcielił się Bradley Cooper oraz Ally – w tej roli Lady Gaga. Na początku znajomości Jack namawia Ally, aby uwierzyła w swoje umiejętności i pomaga jej w zdobyciu sławy. Gdy okazuje się, że jej kariera szybko nabiera tempa, Jack ma trudność z odnalezieniem się w nowej sytuacji. Oprócz Cooper’a i Gagi, w obsadzie znaleźli się także Andrew Dice Clay, Dave Chappelle oraz Sam Elliott.

Lady Gaga & Bradley Cooper „A Star Is Born – Soundtrack”: Popowy banger i wyciskacz łez w jednym [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here