Po raz kolejny na szczycie zestawienia najpopularniejszych utworów w UK pozostaje Post Malone z singlem ‚Rockstar’. Kompozycja rapera jest jego pierwszym numerem 1 w Wielkiej Brytanii.

Singiel ‚Rockstar’ drugi tydzień z rzędu utrzymuje się na szczycie brytyjskiego zestawienia. Przypomnijmy, że Post Malone w zeszłym tygodniu wkraczając na 1 miejsce The Official UK Top40 Singles Chart zakończył dominację nowego singla Sama Smitha ‚Too Good at Goodbyes’. ‚Rockstar’ to pierwsza zapowiedź drugiego studyjnego krążka rapera. Na podium znalazło się także miejsce dla wspomnianego Sama Smitha oraz Camili Cabello: tuż za plecami Post Malone znalazł się właśnie utwór ‚Havana’ z repertuaru Cabello, który tym samym osiąga swoją najwyższą dotychczasową lokatę (2. miejsce). Podium zamyka ‚Too Good At Goodbyes’ Sama Smitha (3. miejsce), zaś w pierwszej piątce znalazło się także miejsce dla ‚New Rules’ Duy Lipy (4. miejsce) oraz dla wspólnego kawałka Rity Ory i Aviciego ‚Lonely Together’ (5. miejsce).

Na miejscach 6-7 nastąpiła w tym tygodniu zamiana: utwór Zayna i Sii ‚Dusk Till Down’ awansował na 6. pozycję, natomiast kompozycja ‚Reggaeton Lento’ dziewczyn z Little Mix & CNCO spadła na lokatę 7. Na pozycję ósmą awansował hiszpańsko-języczny przebój J Balvina i Willy Williama ‚Mi Gente’, a tuż za jego plecami umiejscowił się kawałek ‚Hurtin’ Me’ od Stefflon Don i French Montany. Pierwszą dziesiątkę zamyka wspólny singiel Logica, Alessi Cary oraz Khalida ‚1-800-273-8255’.

Wśród innych istotnych zmian warto odnotować awans singla Maroon 5 & SZA, który przesunął się tuż poza pierwszą dziesiątkę (pozycja 12.), a także na coraz wyższe lokaty osiągane przez najnowszy singiel Eda Sheerana – tym razem ‚Perfect’ zajmuje miejsce 13. Tendencję spadkową kontynuuje zaś Taylor Swift, której premierowy singiel ‚Look What You Made Me Do’ wylądował w tym tygodniu na pozycji 14. W dół spada również ‚What About Us’ P!nk – pierwszy singiel z albumu ‚Beautiful Trauma’ przesuwa się o 12 oczek w dół lądując na pozycji 20.

Debiut w zestawieniu najpopularniejszych singli na Wyspach odnotowały ostatnie propozycje muzyczne m.in. Sama Smitha ‚Pray’ (39 miejsce), Charliego Putha ‚How Long’ (40 pozycja) oraz Liama Gallaghera ‚Greedy Soul’ (56 miejsce).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here