Niezmiennie na szczycie zestawienia najpopularniejszych piosenek w Wielkiej Brytanii pozostaje Camila Cabello z singlem ‚Havana’. To pierwszy singlowy numer jeden wokalistki w Wielkiej Brytanii.

Camili Cabello w dalszym ciągu nie ma sobie równych: utwór ‚Havana’ drugi tydzień z rzędu utrzymuje się na szczycie brytyjskiego zestawienia. W tym tygodniu drugi singiel z debiutanckiego krążka Cabello rozszedł się w łącznym nakładzie 50,997 kopii, z czego ponad 30 tys. stanowił streaming. Więcej o zeszłotygodniowym sukcesie wokalistki możecie przeczytać TUTAJ.

Na podium znalazło się także miejsce dla Post Malone oraz Sama Smitha: tuż za plecami Camili plasuje wspomniany utwór ‚Rockstar’ od Post Malone (40.917 tys.), zaś pierwszą trójkę zamyka singiel ‚Too Good At Goodbyes’ Sama Smitha (36.921 tys.), który tym samym powraca po krótkiej przerwie na podium zestawienia. Spadek tuż poza top3 zanotował kawałek ‚Silence’ Marshmello i Khalida (4. miejsce). Do pierwszej piątki awansował natomiast najnowszy singiel Rity Ory ‚Anywhere’ w przypadku, której jest to już 12. utwór w karierze, który zdołał przekroczyć granice TOP 10 UK Charts. Na pozycji 6. plasuje się najnowszy singiel Eda Sheerana ‚Perfect’, natomiast spadek na miejsce siódme zaliczył wspólny przebój Zayna i Sii ‚Dusk Till Down’. Spadek o cztery lokaty na 8. miejsce zanotował kawałek Rity Ory nagrany wspólnie z Avicim ‚Lonely Together’’ a na 9. miejsce wskakuje przebój ‚Reggaeton Lento’ dziewczyn z Little Mix & CNCO. Ścisłą czołówkę zamyka kawałek ‚Finders Keepers’ duetu Mabel i Kojo Funds.

Wśród innych istotnych zmian warto odnotować wysoki debiuty nowych utworów Taylor Swift oraz Sama Smitha: premierowa kompozycja Taylor ‚Call It What You Want’ zadebiutowała na 29. miejscu, natomiast singiel ‚One Last Song’ Sama pojawia się dwa oczka wyżej – na pozycji 27. Tendencję spadkową kontynuują za to trzy pozostałe utwory Taylor: ‚…Ready For It?’ plasuje się na 43. miejscu, ‚Gorgeous’ wylądowało na 47. pozycji, zaś lead singiel ‚Look What You Made Me Do’ wypadł z pierwszej setki notowania.

Drobne awanse zaliczają ostatnie single Seleny Gomez & Marshmello oraz Liama Payne’a. Utwór ‚Wolves’ awansuje na miejsce 15., podczas gdy ‚Bedroom Floor’ Liama przesuwa się na pozycję 21. W dół spada natomiast pierwszy singiel P!nk z albumu ‚Beautiful Trauma’ – singiel ‚What About Us’ tym razem ląduje na miejscu 28. Recenzję najnowszego albumu P!nk możecie przeczytać TUTAJW aktualnym zestawieniu pojawił się również ostatni kawałek Rihanny nagrany z N.E.R.D. Wydany w ubiegłym tygodniu singiel ‚Lemon’ debiutuje na pozycji 31 ze sprzedażą na poziomie 11.345 tys.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here