Bez większych zmian na podium listy najpopularniejszych piosenek w Wielkiej Brytanii: nowy singiel amerykańskiego rapera Post Malone & 21 Savage – ‚Rockstar’ – w dalszym ciągu pozostaje najlepiej sprzedającym się utworem w UK.

Singiel ‚Rockstar’ już trzeci tydzień z rzędu utrzymuje się na szczycie brytyjskiego zestawienia wyrównując tym samym tegoroczne osiągnięcie swojego poprzednika Sama Smitha i jego ‚Too Good at Goodbyes’. Przypomnijmy, że ‚Rockstar’ to pierwsza zapowiedź drugiego studyjnego krążka rapera. W tym tygodniu utwór rozszedł się w łącznej ilości 51,374 tys., z czego ponad 40 tys. pochodzi ze streamingu.

Na podium niezmiennie w stosunku do ubiegłotygodniowego notowania znalazło się także miejsce dla wspomnianego Sama Smitha oraz Camili Cabello. ‚Havana’ drugi tydzień z rzędu przegrywa walkę o szczyt osiągając tym razem sprzedaż w wysokości 39,403 tys. (25,779 tys. pochodzi ze streamingu), podczas gdy ‚Too Good At Goodbyes’ Sama Smitha ze sprzedażą na poziomie 30,836 tys. zapewnił sobie wysoką lokatę 3. W pierwszej piątce znalazło się także miejsce dla wspólnego kawałka Rity Ory i Aviciego ‚Lonely Together’ (4. miejsce – 29.512 tys.) który osiągnął tym samym swoją najwyższą pozycję oraz dla ‚Reggaeton Lento’ dziewczyn z Little Mix & CNCO (5. miejsce – 28.943 tys.).

Na pozycji 6. niezmiennie utrzymuje się wspólna kompozycja Zayna i Sii ‚Dusk Till Down’, a awans na miejsce siódme odnotował kawałek ‚Hurtin’ Me’ od Stefflon Don i French Montany. Pozycja ósma należy do hiszpańsko-języcznego przeboju J Balvina i Willy Williama ‚Mi Gente’, a za jego plecami plasuje się tym razem singiel ‚Silence’  Marshmello i Khalida. Pierwszą dziesiątkę zamyka natomiast debiutujący w top 10 duet Mabel i Kojo Funds z utworem ‚Finders Keepers’.

Wśród innych istotnych zmian warto odnotować coraz wyższe lokaty osiągane przez najnowszy singiel Eda Sheerana – tym razem ‚Perfect’ zajmuje miejsce tuż za TOP 10 (11. miejsce). Duży spadek zanotowała Dua Lipa i jej ‚New Rules’, który przesuwa się o 12 oczek w dół lądując na pozycji 16 (18,875 tys.). Tendencję spadkową kontynuuje również Taylor Swift, której premierowy singiel ‚Look What You Made Me Do’ wylądował w tym tygodniu na pozycji 20. Spada również odnosząca sukces w Stanach Zjednoczonych Cardi B: w tym tygodniu raperka przesuwa się o kilka oczek w dół na miejsce 29. ze swoim singlem ‚Bodak Yellow’. Awans odnotowuje natomiast P!nk z ‚What About Us’ – pierwszym singlem z najnowszego albumu ‚Beautiful Trauma’ (15. miejsce – 19,236 tys.).

Debiut w zestawieniu najpopularniejszych singli na Wyspach odnotowały ostatnie propozycje muzyczne m.in. P!nk i Eminema ‚Revenge’ (33. miejsce – 10,238 tys.), Jessie Ware ‚Alone’ (95. pozycja) czy Louisa Tomlinsona ‚Just Like You’ (99. miejsce). Do zestawienia powrócił też tytułowa kompozycja z nowego albumu P!nk ‚Beautiful Trauma’ plasując się na 57 miejscu.


Natalia Nykiel: ‚Sukces napędza rozwój, chcemy iść cały czas do przodu!’ [WYWIAD]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here