Pierwsza trójka Billboard Hot100, czyli listy najpopularniejszych piosenek w Stanach Zjednoczonych, pozostaje bez zmian. I w tym tygodniu za oceanem rządzą Panowie. 


drake-sweater

Drake dominuje Billboard Hot100 od 8 tygodni ze swoim ‚God’s Plan’. 


Liderem zestawienia niezmiennie pozostaje raper Drake z singlem ‚God’s Plan’. To już ósmy tydzień jednego z najpopularniejszych mężczyzn w muzyce za oceanem na szczycie Billboard Hot100. Drugie miejsce ponownie okupuje Ed Sheeran z balladą ‘Perfect’, a zaraz za nim znajdują się Bruno Mars z Cardi B i ‘Finesse’ (3).

Delikatna rotacja zachodzi na miejscach 4 i 5. Tuż za podium wskakuje bowiem Bebe Rexha z singlem ‚Meant to Be’ (4 miejsce, gościnny udział Florida Georgia Line), zaś oczko niżej przesuwa się Psycho’ nagrane przez Post Malone i Ty Dolla $ign.

O dwa oczka do góry wspina się ‘The Middle’ stworzone w ramach współpracy Zedda, Maren Morris i Grey. Na miejsce siódme spada zaś ‚Havana’ Camili Cabello i Young Thouga, która kilka tygodni temu była najpopularniejszym kawałkiem w Billboard Hot100. Miejsce 8 to tym razem ‘Pray For Me’ The Weeknd i Kendricka Lamar, zaś w pierwszej dziesiątce znalazło się również miejsce dla ‘Look Alive’ BlockBoy JB z Drakiem (9) oraz ‚All the Stars’ Kendricka Lamara i raperki ukrywającej się pod pseudonimem SZA (10).


beberexha

Bebe Rexha nieuchronnie zbliża się do podium amerykańskiego Billboard Hot100. ‚Meant to Be’ znajduje się na drugiej części wydanej w zeszłym roku EP-ki wokalistki – ‚All Your Fault’.


Co ciekawego w dalszej części zestawienia?

11 ‘Stir Fry’ Migos (-1)
12 ‘Rockstar’ Post Malone Featuring 21 Savage (=)
14 ‘New Rules’ Dua Lipa (=)
16 ‘Never Be The Same’ Camila Cabello (+3)
18 ‘Him & I’ G-Eazy & Halsey (-3)
26 ‘Say Something’ Justin Timberlake Featuring Chris Stapleton (+6)
27 ‘Bad At Love’ Halsey (=)
31 ‘Bartier Cardi’ Cardi B Featuring 21 Savage (-2)
33 ‘Wolves’ Selena Gomez X Marshmello (-8)
38 ‘How Long’ Charlie Puth (-1)
40 ‘MotorSport’ Migos, Nicki Minaj & Cardi B (-5)
41 ‘Friends’ Marshmello & Anne-Marie (+11)
48 ‘Sorry Not Sorry’ Demi Lovato (+1)
49 ‘Top Off’ DJ Khaled Featuring JAY Z, Future & B (-27)
58 ‘Love Lies’ Khalid & Normani (+8)
64 ‘IDGAF’ Dua Lipa (+7)
67 ‘No Excuses’ Meghan Trainor (-21)
75 ‘Tell Me You Love Me’ Demi Lovato (+19)
84 ‚Delicate’ Taylor Swift (N)