Popularny serwis streamingowy Spotify opublikował rankingi popularności za rok 2017. Jak informowaliśmy kilka godzin temu najpopularniejszym artystą tego roku został brytyjski wokalista Ed Sheeran, wśród kobiet triumfuje zaś Rihanna. 

Jak wynika z zestawienia opublikowanego przez Spotify najpopularniejszą piosenkarką w Spotify w 2017 roku jest Rihanna. Piosenkarka już 3 (!) rok z rzędu króluje w rankingu najchętniej streamowanych kobiet w serwisie Spotify.

Barbadoska podziękowała swoim fanom za wsparcie za pośrednictwem swojego konta w serwisie Instagram.

Shout-out to the big homie GOD! Wielkie dzięki wszystkim fanom i streamującym za wsparcie w momencie, gdy nawet nie miałam wypuszczonego albumu. 2017!” napisała Rihanna.

Tuż za Rihanną uplasowały się kolejno Taylor Swift (2), Selena Gomez (3), Ariana Grande (4) i Sia (5). Warto wspomnieć, że ta pierwsza z nich w czerwcu bieżącego powróciła ze swoim muzycznym katalogiem do popularnego serwisu streamingowego po kilku latach. Sukces Taylor został również wzmocniony przez premierę dwóch singli – ‚Look What You Made Me Do’ oraz ‚… Ready for It?’.

Marina ‚On My Way’: emerytowana wokalistka, a może zwykła dziewczynka do bicia? [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here