Zmiana lidera na szczycie zestawienia najpopularniejszych krążków w Polsce: w tym tygodniu na 1 miejsce wskakuje krążek Ani Dąbrowskiej ‚Dla Naiwnych Marzycieli’. Na podium znalazło się także miejsce dla albumów ‚Przed Siebie’ Remo (2. miejsce) oraz ‚Spirit’ Depeche Mode.

Tuż za podium znalazł się najnowszy album polskiego rapera o pseudonimie Grubson zatytułowany ‚Gatunek L’, zaś pierwszą piątkę zamyka zespół Strachy na Lachy z płytą ‚Przechodzień o Wschodzie’. W pierwszej dziesiątce zadebiutowało również najnowsze wydawnictwo brytyjskiego zespołu Hurts – ‚Desire’, które uplasowało się na miejscu 9.

Aktualne notowanie listy najpopularniejszych krążków w Polsce przyniosło także wiele płytowych nowości w zestawieniu. Jednym z najbardziej ekscytujących debiutów w tym notowaniu są z pewnością nowe albumy Miley Cyrus oraz Demi Lovato. Płyta ‚Younger Now’ odnotowuje swoją obecność na 19. pozycji zestawienia OLIS (recenzję albumu możecie przeczytać TUTAJ), podczas gdy ‚Tell Me You Love Me’ Demi Lovato zalicza debiut na 32. miejscu. Nowa płyta Natalii Kukulskiej ‚Halo Tu Ziemia’ rozpoczyna swoją przygodę z notowaniem na pozycji 20.

Delikatne spadki zaliczają ostatnie albumy Imagine Dragons ‚Evolve’ (25. miejsce), podobnie jak hitowy krążek ‚Divide’ Eda Sheerana który aktualnie zajmuje 30. miejsce w zestawieniu OLIS. Z listy zestawienia najpopularniejszych płyt w Polsce wypadła za to najnowsza płyta Lany Del Rey ‚Lust For Life’. Recenzję płyty Lany znajdziecie TUTAJ.


Miley Cyrus ‚Younger Now’ : bez muzycznych wstrząsów, bez dziewczyny z ‚Bangerz’ [recenzja]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here