Cardi B razem z singlem „Up” zgarnia swój piąty numer jeden w słynnym zestawieniu najlepiej sprzedających się utworów w Stanach Zjednoczonych. 

Kawałek „Up”, który swoją premierę miał na początku lutego, od sześciu tygodni walczył o najwyższą pozycję na Hot 100. Singiel Cardi najpierw przegrał z hitem „drivers license” 17-letniej Olivii Rodrigo, a później z nowymi utworami Drake’a. Wspiąć się na najwyższą pozycję z pewnością pomógł występ z piosenką podczas GRAMMY Awards.

Dla Cardi jest już to piąty numer jeden w karierze – najwięcej ze wszystkich raperek. Jest ona również pierwszą rapującą kobietą, której więcej niż jeden całkowicie solowy utwór znalazł się na pierwszym miejscu Hot 100 („Bodak Yellow”, „Up”).

„Chcę żeby Bóg odwiedził mnie w moich snach, abym mogła pocałować jego stopy i powiedzieć mu, jak bardzo go kocham! To jest niesamowite. Nie mam słów. Właściwie mam dużo słów, ale nie mogę ich wszystkich wpisać. NUMER JEDEN.” – napisała Cardi.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Cardi B (@iamcardib)

Tuż za raperką, na drugie miejsce awansował debiutancki singiel „Leave the Door Open” grupy Bruno Marsa i Andersona .Paaka – Silk Sonic. Podium zamyka „drivers license”, które wcześniej spędziło 8 tygodni na pierwszej pozycji.

Czy Cardi B skopiowała Doję Cat w swoim najnowszym klipie?

Cardi B prezentuje nowy singiel. Raperka opublikowała piosenkę „Up” wraz z teledyskiem

Cardi B pierwszą w historii raperką, której singiel sprzedał się w 10 milionach kopii

Cardi B i Megan Thee Stallion gościnnie w nowych piosenkach The Pussycat Dolls

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here