Wydany na początku maja najnowszy album Bebe Rexhy „Better Mistakes” zaliczył komercyjną klapę. Krążek zadebiutował na bardzo niskim, 140 miejscu listy Billboard 200. 

Drugi longplay Bebe pomimo pięciu ciepło przyjętych singli – „Baby I’m Jealous” z Doją Cat, „Sacrifice”, „Sabotage”, „Die For A Man” z Lil Uzi Vert oraz „Break My Heart Myself” z Travisem Barkerem w swoim pierwszym tygodniu nie zakwalifikował się nawet do pierwszej setki najpopularniejszych albumów w Stanach Zjednoczonych.

Artystka zabrała głos w tej sprawie. W usuniętym już wpisie na Twitterze napisała: „Jestem zdenerwowana. Ale nie poddam się. Moja kariera jest zbudowana na porażkach i nie podążaniu za schematem. Nie zatrzymam się. Nigdy tego nie robiłam i nigdy nie będę. Nadal wierzę w ten album. I nadal będę naciskać. Nieważne co ma się stać„.

Magazyn „Variety” opisał postawę 31-letniej wokalistki jako „szczerą„, dodając, że „odniosła się do tego w sposób, w jaki niewiele innych gwiazd popu by teraz potrafiło lub kiedykolwiek będzie potrafić„.

Cały album „Better Mistakes” jest dostępny do przesłuchania TUTAJ.

Nowa płyta Bebe Rexhy. Sprawdź „Better Mistakes” [streaming-party]

Bebe Rexha i Travis Barker w teledysku do singla „Break My Heart Myself”. Piosenka promuje wydany dzisiaj album „Better Mistakes”

Bebe Rexha jako imprezowa wampirzyca. Wokalistka wypuściła nowy singiel „Sacrifice” wraz z klipem

Bebe Rexha udostępniła wizualizację do tytułowego utworu z płyty „Better Mistakes”

Bebe Rexha na żywo z singlem „Sacrifice”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here