Koniec roku i początek następnego to czas podsumowań – także tych muzycznych. Takowego nie zabrakło również od Forbesa, który stworzył ranking 10 najgorszych piosenek 2019 roku. 

Na szczycie listy króluje utwór Miley Cyrus oraz RuPaula „Cattitude” z ostatniej EPki artystki zatytułowanej „She Is Coming”. Srebrny medal przypadł utworowi „Closed On Sunday” od Kanyego Westa. Podium zamyka hit Taylor Swift stworzony wraz z Brendonem Urie „ME!”, który cieszył się popularnością na listach przebojów.

Czwarte miejsce należy do „Remember My Name” od Eda Sheerana, Eminema oraz 50 Centa. Top 5 zamyka współpraca Avril Lavigne oraz Nicki Minaj „Dumb Blonde”.

Szósta lokata to utwór pochodzący z debiutanckiego albumu Liama Payne’a – „Both Ways”. Siódma pozycja przypada amerykańskiej wokalistce Katy Perry i jej piosence „Harleys in Hawaii”. Tuż za nią plasuje się „Dear Future Self” od Fall Out Boy. Dziewiąte miejsce w zestawieniu należy do „Homicide” Logica oraz Eminema. Ranking najgorszych piosenek 2019 roku według Forbesa zamyka Hobo Johnson z utworem „Typical Story”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here