Jesteście gotowi na eksplozję dobrej energii nad polski morzem? Już wiemy gdzie odbędzie się pierwszy w Polsce festiwal poświęcony w 100% muzyce latynoskiej. Organizatorzy właśnie oficjalnie poinformowali o dokładnym miejscu wydarzenia. 

W dniach 8-10 lipca 2021 Gdańsk zamieni się w najgorętszą i najbardziej kolorową miejscówkę w Europie, a wszystko to za sprawą wyjątkowego wydarzenia jakim jest Trapeton Summer Bash Poland. Gorąca atmosfera i zabawa do białego rana na specjalnie wybudowanym na tę okazję obiekcie na plaży na Stogach gwarantowane. 

Ogłoszona dzisiaj jako miejsce festiwalu plaża na Stogach jest jedną z najładniejszych i najczystszych na polskim wybrzeżu. Najszersza plaża Trójmiasta, oprócz malowniczych krajobrazów, pochwalić się może także wspaniałą infrastrukturą – w pobliżu znajdują się parkingi, pętle tramwajowa i autobusowa oraz nowoczesne zaplecze ratowniczo – sanitarne i punkt medyczny, a do dyspozycji jest sprzęt umożliwiający pełne korzystanie z uroków plaży osobom z niepełnosprawnościami. Kąpielisko Gdańsk – Stogi znajduję się niedaleko historycznego centrum miasta, oferującego niezliczoną ilość atrakcji dla wszystkich przyjezdnych. Każdy z uczestników festiwalu odwiedzając Gdańsk znajdzie coś dla siebie. Wielbiciele tradycji i zamierzchłych czasów z pewnością docenią bogactwo historycznej części miasta, natomiast poszukiwacze wypoczynku i dobrej zabawy w gronie przyjaciół, bez wątpienia zainteresują się wyjątkowym nocnym życiem.

Trapeton Summer Bash Poland 2021 to promocja kultury latynoskiej, a przede wszystkim dobra muzyka. Podczas festiwalu wystąpią największe gwiazdy latino, a wśród nich Maluma, Ir Sais, Bad Bunny, Natti Natasha, Loco Escrito, Sebastian Yatra, Abraham Mateo, duet Gente De Zona oraz wiele innych, a wszystkiemu przyświecać będzie temat przewodni: „Dia de Los Muertos”.  

Więcej szczegółów, w tym informacje dotyczące sprzedaży biletów zostaną ogłoszone już wkrótce. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej trapeton.pl oraz mediów społecznościowych festiwalu.

Eksplozja latynoskiej energii nad polskim morzem. Maluma wystąpi na festiwalu Trapeton Summer Bash 2021

Muzyczna latino bomba ze Szwajcarii. Poznajcie Loco Escrito – jedną z gwiazd festiwalu Trapeton Summer Bash 2021

Maluma tworzy historię. Latynoski wokalistka PIERWSZYM mężczyzną na okładce „ELLE” w USA

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Luvpop.pl (@luvpop.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here