W tym tygodniu na samym szczycie zestawienia OLIS znalazła się kompilacja największych przebojów Stinga zatytułowana ’The Best Of 25 Years’. W pierwszej trójce są także nowe wydawnictwa od duetów  Białas & Lanek ‚Polon’ oraz Bars & Melody ‚Generation Z’. Kto jeszcze sobie dobrze poradził?

W aktualnym zestawieniu najchętniej kupowanych albumów w Polsce OLIS pojawiło się  ponad 10 płytowych nowości, z czego aż pięć z nich uplasowało się w pierwszej szóstce notowania. Na miejscach tuż za podium znalazły się najnowsze wydawnictwa  od polskiego rapera o pseudonimie PlanBe ‚Insomnia’ (4 pozycja) oraz krążek amerykańskiego zespołu rockowego Foo Fighters ‚Concrete and Gold’ (5 miejsce). Pierwszą szóstkę zamyka natomiast nowa płyta legendy polskiej sceny muzycznej: premierowy album Maryli Rodowicz zatytułowany ‚Ach Świecie…’. debiutuje na pozycji 6. Z kolei na miejscu 12 po raz pierwszy pojawia się najnowszy album koncertowy ikony muzyki pop Madonny ‚Rebel Heart Tour’.

Lekki spadek zalicza zaś Imagine Dragons ‚Evolve’ (21 miejsce), podobnie jak hitowy krążek Eda Sheerana ‚Divide’ (34 pozycja), dla którego jest to już 28. tydzień pobytu na liście najlepiej sprzedających się płyt. Warto zaznaczyć, że ‚Divide’ zadebiutowało w marcu br. na samym szczycie zestawienia OLIS. W zestawieniu w dalszym ciągu utrzymuje się ostatnie wydawnictwo Sii ‚This is Acting’, które tym samym przekroczyło granicę 45 tygodni pobytu na liście oraz krążek Lany Del Rey ‚Lust For Life’, który aktualnie plasuje się na miejscu 45. Przypomnijmy, że najnowsze wydawnictwo Amerykanki zadebiutowało prawie 3 miesiące temu na 3. miejscu listy OLIS; recenzję najnowszej płyty autorki przeboju ‚Love’ przeczytacie TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here