W tym tygodniu na sam szczyt zestawienia OLIS awansowało ostatnie wydawnictwo legendarnego zespołu Depeche Mode ‚Spirit’. Na podium znalazło się także miejsce dla ubiegłotygodniowego lidera – Ani Dąbrowskiej i jej ‚Dla Naiwnych Marzycieli’ – oraz dla debiutującego albumu Kuby Badacha ‚Oldschool’.

Tuż za podium znalazły się kolejne nowości w aktualnym zestawieniu OLIS: na 4. pozycji umiejscowił się krążek ‚Fractured’ polskiej grupy alternatywno-rockowej Lunatic Soul, natomiast pierwszą piątkę zamyka album polskiego rapera znanego pod pseudonimem Murzyn ZDR zatytułowany ‚Hood’s Diary’.

Warto zwrócić uwagę, że tendencję wzrostową odnotowuje ostatni album Eda Sheerana ‚Divide’, który aktualnie zajmuje 21. miejsce w zestawieniu. ‚Divide’ zadebiutowało w marcu br. na samym szczycie listy najpopularniejszych albumów w Polsce i utrzymuje się na niej już 31 (!) tydzień. Duży spadek zanotował natomiast najnowszy krążek brytyjskiego zespołu Hurts zatytułowany ‚Desire’, który po ubiegłotygodniowym debiucie w top 10, przesuwa się o 29 lokat w dół na miejsce 38. Za sprawą wydanej reedycji swojego debiutanckiego krążka ‚A Kysz’ Daria Zawiałow powraca do zestawienia najlepiej sprzedających się wydawnictw muzycznych w Polsce plasując się na pozycji 36. Recenzję ‚A Kysz’ możecie przeczytać TUTAJ.

Aktualne notowanie listy najpopularniejszych krążków w Polsce przyniosło także debiut kolejnego albumu Carli Bruni ‚French Touch’ (29. pozycja). Poza pierwszą 50-tką znalazły się za to ostatnie wielkie popowe premiery: poza zestawieniem znalazły się m.in. krążki Demi Lovato ‚Tell Me You Love Me’, Miley Cyrus ‚Younger Now’, Fergie ‚Double Dutchess’ oraz Fifth Harmony


Natalia Nykiel: ‚Sukces napędza rozwój, chcemy iść cały czas do przodu!’ [WYWIAD]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here