Shawn Mendes pojawił się na okładce najnowszego numeru popularnego magazynu „Wonderland”. Artysta pozuje na niej nago, zasłonięty jedynie gitarą. Podobną sesję miała między innymi Christina Aguilera.

Kanadyjski wokalista Shawn Mendes to gwiazda letniego wydania magazynu „Wonderland”. Artysta zapozował przed obiektywem Maxa Montgomery’ego, a zdjęcie, które wybrano jako okładkę, nie pozostawia wiele miejsca dla wyobraźni. Wykonawca hitu „Wonder” pozuje na niej najprawdopodobniej nago. Miejsca intymne piosenkarza zasłania jedynie gitara. Shawn Mendes nie tylko zapozował, ale również udzielił wywiadu, w którym opowiedział, że wciąż zmaga się z wpasowaniem w wyobrażenie, jakie inni ludzie i on sam mają o „Shawnie Mendesie” jako o gwieździe popu.

„Wciąż zmagam się z wpasowaniem się w ten kanon, kim, moim zdaniem, powinien być ‚Shawn Mendes’… W pewnym momencie moje oczekiwania i standardy dotyczące tego, kim powinienem być, jaką muzykę powinienem tworzyć i w jaki sposób powinien wyglądać, stały się tak wysokie, że bez względu na to, co robiłem i jak bardzo starałem się ze swoją muzyką, czułem, że nie daję rady. Jeśli nawet staram się sprostać myślom o tym, jaki powinienem być, to nie chcę utrudniać temu 14-letniemu chłopakowi z Kanady bycia tym, kim naprawdę jest” – wyznał.

Podobną i równie odważną sesję okładkową ma na swoim koncie Christina Aguilera. Legendarna wokalistka zapozowała jedynie z gitarą na okładce magazynu „Rolling Stone” w 2002 roku.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Wonderland (@wonderland)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Wonderland (@wonderland)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here