Od dłuższej chwili mówi się, że powrót kultowego girlsbadnu to tylko kwestia czasu. Nie tak dawno temu głośno było o nowej generacji Pussycat Dolls (odbyły się nawet castingi – więcej TUTAJ). Tym razem jednak plotki dotyczą oryginalnego składu z Nicole Scherzinger na czele. 

Brytyjski magazyn „The Sun” potwierdza powrót słynnych The Pussycat Dolls. Według najnowszych doniesień liderka grupy Nicole Scherzinger podpisała właśnie multimilionową umowę dotyczącą reaktywacji grupy.

„Nicole od dawna odrzucała oferty reaktywacji, ale wraz z upływem dziesięciu lat od ogłoszenia przez zespół przerwy, w końcu stwierdziła, że jest gotowa”– podaje źródło „Nicole otrzymała wielomilionową ofertę ponownego przyłączenia się do grupy, która była wręcz niemożliwa do odrzucenia”. 

Oprócz Scherzinger na scenę powróci cały oryginalny skład – Carmit Bachar, Melody Thornton, Kimberly Wyatt, Ashley Roberts i Jessica Sutta. Panie mają w 2020 roku wyruszyć w światowa trasę koncertową. Obecnie trwają także rozmowy dotyczące potencjalnej nowej muzyki.

„Trasa będzie ogromna, a grupa zagra swoje największe hity. Mówi się też o możliwości nagrania nowej muzyki. Wszystko jest na wczesnym etapie, ale teraz jak wracają kilka z nich, w tym Nicole, przyznało, że są otwarte na wspólne nagranie nowych piosenek”.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here