Wiele wskazuje na to, że jeszcze w tym miesiącu otrzymamy premierowy singiel Ariany Grande. Pierwszy utwór artystki z jej czwartego krążka ma ukazać się już 27 kwietnia, a jego prawdopodobny tytuł to ‚No Tears Left To Cry’. 


Jakiś czas temu serwis internetowy Hits Daily Double zdradził datę premiery pierwszego singla z czwartego krążka Ariany Grande. HDD opublikowało informację o tym, że utwór ukaże się już 27 kwietnia.

Ariana Grande wypuści utwór ze swojego nadchodzącego albumu – pierwszy od czasu tragedii w Manchesterze – 27 kwietnia, wedle twórców i producentów zaangażowanych w projekt.” donosi portal HDD. „Wtajemniczeni mówią, że gwiazda objęła stery nad stroną kreatywną projektu, któremu przewodzą Max Martin, Savan Kotecha i Pharrell Williams,  a także, że pisała utwory zainspirowana swoimi doświadczeniami z ostatnich dwóch lat.”

Prawdopodobny tytuł kompozycji to ‚No Tears Left to Cry’. Osoby z otoczenia wokalistki, a również ona sama, od kilkunastu dni noszą i udostępniają zdjęcia w bluzach z właśnie takim napisem.To jednak nie koniec tajemniczych wskazówek dotyczących tytułu nadchodzącego singla Ariany. Kilka godzin temu wokalistka wrzuciła w relacji na swoim Instagramie zdjęcie z emoji przedstawiającym łzę. Fani spekulują, że wysyp bluz z tytułem ‚No Tears Left to Cry’ w otoczeniu Grande, a także jej ostatnie działania w social media, mają stanowić potwierdzenie dla takiego właśnie tytułu piosenki.

Przypomnijmy, że Ariana Grande już od dłuższego czasu intensywnie przygotowuje materiał na swój czwarty studyjny krążek. Ostatni album wokalistki, czyli wydane w maju 2016 roku ‚Dangerous Woman’ wyprodukował przeboje takie jak ‚Side to Side’ oraz ‚Into You’. Jakiś czas temu potwierdzono, że prace nad AG4 dobiegły końca, zaś całość materiału została już zaprezentowana wytwórni wokalistki.