Premiera nowego krążka Seleny Gomez ma nastąpić w pierwszej części tego roku. Jeden z współautorów kompozycji, które znajdą się na nadchodzącej płycie wokalistki, właśnie wypowiedział się na temat nowych produkcji 25-latki. 

W wywiadzie dla EW jeden z bliskich współpracowników Seleny Gomez – Justin Tranter – został zapytany o premierowy materiał wykonawczyni piosenek ‚Fetish’ i ‚Bad Liar’. Tranter w swej wypowiedzi nie krył uznania dla nowego krążka Gomez.

Szczerze mówiąc znam tylko te rzeczy, których częścią byłem, nie mogę zatem wypowiadać się na temat wszystkiego, co Selena szykuje, ale wydaje mi się, że w przypadku muzyki Seleny każdy wie, że będzie wyprzedzać swoje czasy. Będzie przekraczać granicę, a to, że ma magiczną barwę głosu – i najlepszy na świecie gust – sprawi, że wszystko się połączy w jedną całość.” wyznał Tranter.

Przypomnijmy, że 37-letni Tranter odpowiada m.in. za część utworów Gomez z albumu ‚Revival’, w tym za singlowe ‚Hands to Myself’. 37-latek współpracował ostatnio również z Britney Spears, Gwen Stefani, Fifth Harmony i Julią Michaels.

Za każdym razem, gdy mam przyjemność z nią przebywać, jest pełną radości i inspirującą osobą. Jest jedną z najlepszych i najbardziej słodkich osób. To wszystko, co mogę powiedzieć!” dodał Justin.

Dodajmy, że 25-letnia piosenkarka niedawno była gościem brytyjskiego dziennikarza muzycznego Nicka Grimshaw w śniadaniowej audycji BBC Radio 1. Selena wypowiedziała się wówczas na temat swojego nadchodzącego albumu wyznając m.in. że krążek ukaże się już „już niedługo”.

„Nie ma żadnych być może, jest album.” odpowiedziała Gomez na pytanie Grimshawa o to, czy być może planuje premierę albumu. „Myślę, że mogę to szczerze powiedzieć, ludzie wiedzą, jaki rok jest za mną, włożyłam swoje serce w muzykę. Chciałam, żeby była świeża, nie chodzi mi o listy przebojów ani liczby. Zależało mi na tym, żeby zobaczyć, co kreatywnego mogę zrobić dla mojej muzyki.” wyznała w BBC Radio 1 Breakfast Show Selena Gomez.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here