Loco Escrito to największy hit szwajcarskiej sceny muzycznej ostatnich lat. Gwiazdor zasłynął między innymi takimi utworami jak „Punto” i „Ámame”, a już w lipcu będzie można go podziwiać w Gdańsku na scenie festiwalu Trapeton Summer Bash. 

30-letni wokalista, którego prawdziwe imię to Nicolas Herzig urodził się w Kolumbii i jako sześciomiesięczne dziecko przybył do Szwajcarii. Jego muzyka to mieszanka rytmów latino, popu i reggaetónu. Na swoim koncie ma już dwa albumy studyjne oraz liczne nagrody, takie jak chociażby MTV EMA „Best Swiss Act” czy Swiss Music Awards „Best Hit”.

30 października premierę miał jego najnowszy singiel „Triste”. Utwór ten to wyjątkowe połączenie pełnego żalu i wrażliwości tekstu z promiennymi rytmami muzyki reggaeton ukazującymi czystą radości życia. „Chociaż w moich piosenkach zazwyczaj borykam się z bólem serca, jeszcze nigdy wcześniej nie pozwoliłem sobie na tak głęboki wgląd w moją duszę” – przyznaje Loco Escrito. „Za „Triste” stoi w stu procentach prawdziwa historia opowiadająca o pewnym momencie z mojego życia, który musiałem przetworzyć muzycznie, aby móc się z nim uporać” – dodaje. „Dzięki „Triste” chciałbym dać ludziom trochę pociechy, by mogli tańczyć i zapomnieć o swoich zmartwieniach, szczególnie w tym trudnym roku”. 

„Triste” i wielu innych przebojów Loco z pewnością nie zabraknie podczas przyszłorocznego Trapeton Summer Bash. Niezwykłe, pierwsze w Polsce wydarzenie poświęcone w 100% muzyce latynoskiej odbędzie się w Gdańsku w dniach 8-10 lipca 2021, a jego tematem przewodnim będzie „Dia de Los Muertos”. Oprócz Loco Escrito scenę rozgrzeją m.in. książę latynoskiego popu Maluma oraz jeden z najpopularniejszych obecnie raperów – Bad Bunny.

Eksplozja latynoskiej energii nad polskim morzem. Maluma wystąpi na festiwalu Trapeton Summer Bash 2021

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here