Już niebawem poznamy laureatów prestiżowej nagrody MTV Video Music Awards. Tradycyjnie, podczas gali zaprezentują się największe gwiazdy przemysłu muzycznego. Organizatorzy ogłosili właśnie pierwszą artystkę. Jest nią Taylor Swift.

Taylor Swift zdominowała w tym roku galę MTV Video Music Awards pod względem nominacji. Gwiazda została nominowana aż w 10 kategoriach, między innymi za „Teledysk roku” oraz „Piosenkę roku”. Jedynie Ariana Grande może pochwalić się takim samym wynikiem. MTV ogłosiło właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych, iż Taylor Swift nie tylko pojawi się na gali, ale również na niej wystąpi. Show artystki zapowiedziano jako światową premierę. Czy to oznacza, że gwiazda wykona na gali nowy singiel? Podczas ostatniej transmisji na żywo na Instagramie zdradziła, że kręci klip do kolejnego kawałka promującego „Lover”.

„10 nominacji, 10 lat od pierwszego występu na VMA, a teraz, podczas tegorocznej gali rozdania nagród, Taylor Swift rozpocznie 11. rok z wielkim, premierowym występem” – zapowiedziano w wideo.

Gala MTV Video Music Awards odbędzie się 26 sierpnia 2019 roku, trzy dni po premierze siódmego albumu Taylor Swift zatytułowanego „Lover”. Krążek promowały dwa single – „ME!” z Brendonem Urie i „You Need To Calm Down” oraz promo singiel „The Archer”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here