Nie ma siły, która mogłaby zatrzymać Taylor Swift. Wczoraj donosiliśmy o imponującym wyniku piosenkarki w Wielkiej Brytanii, dziś spływają do nas informacje o sukcesie w… Chinach. 

Jak donosi portal Digital Music News, Taylor Swift bije wszelkie rekordy popularności na rynku chińskim. Okazuje się, że wynik uzyskany przez album „Lover” na tamtejszym terytorium jest jeszcze lepszy niż ten osiągnięty w Stanach Zjednoczonych. Universal Music Group potwierdziło, że najnowszy krążek gwiazdy rozszedł się w ilości przekraczającej 1 milion w Chinach, oczywiście wynik ten stanowi rezultat wyliczony na bazie faktycznej sprzedaży fizycznej krążka oraz jej odpowiednika uzyskanego w serwisach streamingowych (SEAs). W Stanach Zjednoczonych, według Nielsen, „Lover” osiągnęło pułap sprzedaży 850 tys. sztuk w pierwszym tygodniu od premiery.

„Lover” to siódmy album w dyskografii artystki. W rozmowie z magazynem „Billboard” Taylor mówi o albumie: „Będzie bardzo romantyczny. Ale nie będzie tam tylko piosenek o spełnionej miłości. Romantyzm może oznaczać też samotność, smutek czy przechodzenie przez konflikt… Najważniejsze, by mieć na to odpowiedni ogląd.”

„Pod wieloma względami, ten album jest jak nowy początek. To list miłosny skierowany do miłości, w całej jej irytującej, namiętnej, ekscytującej, czarującej, przerażającej, tragicznej i cudownej chwale” – powiedziała Taylor na temat albumu „Lover”.

Co o tym myślisz?
Daj znać w komentarzu pod postem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here