Miley Cyrus ponownie wraca do tematu poprzednich etapów swojej kariery. Tym razem amerykańska wokalistka, która już jutro wypuści album ‚Younger Now’ odniosła się do estetyki singla ‚Wrecking Ball’.

W swoim najnowszym wywiadzie dla magazynu NME Miley zdecydowała się odnieść do jednego ze swoich największych dotychczasowych przebojów – ‚Wrecking Ball’. Przypomnijmy, że kompozycja promowała wydany w 2013 roku album ‚Bangerz’: utwór okazał się być jednym z większych hitów wokalistki, a także wzbudził liczne kontrowersje za sprawą charakterystycznego teledysku.

Jeśli chodzi o tekst to ta piosenka mniej mi imponuje w tym momencie. Czuję się tak, bo już nie odzwierciedla tego kim teraz jestem, ale jest to w porządku, bo nigdy nie miała tego robić.” wyznała Miley na temat Wrecking Ball.

Myślę, że ludzie patrzą na rzeczy, które zrobili i pojawia się to uczucie zawstydzenia, albo „Chciałabym tego nigdy nie zrobić” – nie dlatego, że jestem naga, w żadnym wypadku; to dlatego, że czuję, że jestem w głębszym miejscu jeśli chodzi o tworzenie piosenek.” dodała wokalistka.

To nie pierwszy wywiad, w którym Miley w sposób krytyczny odniosła się do części swoich dokonań. Jakiś czas temu w wywiadzie dla Harper’s Bazaar wokalistka przyznała, że czuje się daleko od bycia osobą z etapu ‚Bangerz’ i ‚Miley Cyrus & Her Dead Petz’.

Naprawdę czuję, że jestem trochę daleko od tej osoby’ wyznała Miley na temat wizerunku towarzyszącego jej w ubiegłych latach ‚Stałam się kimś, żeby spełnić oczekiwania względem mnie. Nie chciałam się pokazywać na sesjach zdjęciowych i być dziewczyną, która wywala cycki na zewnątrz i wystawia język. Na początku, mówiłam tak jakby ‚p*eprz się. Dziewczyny powinny mieć wolność czy cokolwiek’. Ale dotarło to do punktu, w którym czułam się obiektem seksualnym’ dodała wokalistka.

W jaki sposób mogę być pie*rzonym wzorem do naśladowania, którym powinnam być? Tak, właśnie powiedziałam pie*rzony wzór do naśladowania. Kogo to obchodzi? To, że miałam cycki na wierzchu wcześniej, nie zonacza, że jestem mniejszym wzorem do naśladowania. Wydaje mi się, że pokazuję ludziom, że mogą być sobą. Myślę też, że coś co było dla mnie ważne, w tym kolejnym małym etapie mojej kariery, to jest to, że nie obchodzi mnie bycie cool. Chcę być po prostu sobą’ wyznała Miley.

Nowy album Miley Cyrus – ‚Younger Now’ – w Polsce ukaże się już jutro.

https://twitter.com/StylishCyrus/status/913219884452139008?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fatrl.net%2Findex.php%3Fapp%3Dcore%26module%3Dsystem%26controller%3Dembed%26url%3Dhttps%3A%2F%2Ftwitter.com%2Fstylishcyrus%2Fstatus%2F913219884452139008

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here