Chwilę po wydaniu świetnie przyjętej EP-ki „She Is Coming”, Miley Cyrus zdradziła, że ma w planach wydanie jeszcze dwóch. Tytuł następnej to „She Is Here”. Podczas spotkania z wokalistką, jedna z fanek postanowiła zadać pytanie o datę jej premiery.

„She Is Here” od Miley Cyrus to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych premier. Pod koniec maja 2019 roku, amerykańska gwiazda wypuściła do sieci pierwszą z EP-ek zatytułowaną „She Is Coming”, z której pochodzi przebój „Mother’s Daughter”. Wszystko wskazuje na to, że ta era już się zakończyła i jedyne, co nam pozostaje, to czekać na informacje dotyczące premiery kolejnego wydawnictwa.

Jedna z fanek podczas spotkania z Miley na ulicy, postanowiła zapytać ją, kiedy usłyszymy „She Is Here”, której zwiastunem jest prawdopodobnie singiel „Slide Away”. Gwiazda nie zdradziła jednak żadnych szczegółów. Zasugerowała jedynie, by „bombardować” takimi pytaniami jej managera – Adama Lebera. Czy to oznacza, że wytwórnia artystki wydłuża czas oczekiwania, wbrew jej woli?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here