Już niebawem Miley Cyrus po raz pierwszy odwiedzi Polskę. Być może polskim fanom będzie dane usłyszeć nowy repertuar w jej wykonaniu. Gwiazda właśnie dała mały przedsmak tego, czego możemy się spodziewać po jej nowym albumie.

Na wczorajszej Met Gali 2019 nie mogło zabraknąć Miley Cyrus wraz z jej mężem, Liamem Hemsworthem. W drodze na miejsce, artystka postanowiła nagrać krótkie wideo, które opublikowała w swoich social mediach. Na nagraniu widzimy Miley bawiącą się do fragmentu jej nowego kawałka, którego tytuł to „Bad Karma”. Jak wiadomo, utwór został wyprodukowany przez Marka Ronsona, z którym gwiazda miała okazję już współpracować przy tworzeniu singla „Nothing breaks like a heart”. Najświeższe plotki mówią, że w nagraniu usłyszymy Shawna Mendesa. Póki co, nie wiadomo czy będzie to pierwszy singiel z MC7.

W niedawno udzielonych wywiadach, Miley Cyrus potwierdziła, że wspólnie z Markiem Ronsonem stworzyli kilka utworów na jej nadchodzący longplay. W tworzenie krążka zaangażowany jest również Mike Will Made-It, producent albumu „Bangerz”.

„Stworzyliśmy dużo rzeczy na mój album. Czy to my sami z Markiem, czy on sam, czy też dołączył do tworzenia nagrania, które rozpoczęliśmy z Andrew Wyattem, ale czuć było, że brakuje mu czegoś” – zdradziła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here