W przemyśle muzycznym o Miley Cyrus jest ostatnio bardzo głośno. Po sukcesie singla Midnight Sky oraz serii występów live, przyszedł czas na ogłoszenie nowego wydawnictwa artystki. Premiera nastąpi już niebawem.

Po wydaniu swojej EPki i początkowej zapowiedzi dwóch kolejnych, sympatycy muzyki Cyrus niezmiernie wyczekiwali nowości. Niestety, według doniesień Miley początkowo miała problemy z wytwórnią, potem stwierdziła, że materiał nie jest wystarczająco świeży i aktualny, aby go wydać. Do niedawna sama artystka stwierdziła, że nie ma zamiaru wydawać albumu i woli tworzyć piosenki na bieżąco.

Mimo wielu problemów na swojej drodze, Miley Cyrus zdecydowała się na wydanie nowego albumu. Zamieściła długi wpis na swoim Instagramie i opublikowała go wraz z okładką nadchodzącego krążka.

„Zaczęłam tworzyć ten album ponad 2 lata temu. Myślałam, że wszystko zrozumiałam. Nie tylko album z piosenkami i dźwiękami, ale całe moje pie***lone życie. I wtedy kiedy myślałam, że wszystko jest gotowe, wszystko zostało wymazane. Włączając w to aktualność muzyki. Dlatego, że wszystko się zmieniło.

Natura zrobiła to co teraz widzę jako przysługę i zniszczyła to czemu sama nie pozwalałam odejść. Straciłam swój dom w pożarze, ale odnalazłam samą siebie w popiołach. 

Na szczęście osoby, z którymi współpracowałam mają większość mojej muzyki. Komputery wypełnione piosenkami z serii EPek, nad którymi pracowałam w tamtym czasie. Ale nigdy nie czułam, że jest to odpowiednie, aby wydać tę część mojej historii z brakiem wielkiego rozdziału.

Jeśli to miałby być tytuł rozdziału w mojej książce, nazwałabym go „Początek”, czyli coś co następuje po tak zwanym „Końcu”. Ale byłam daleka od zrobienia tego.

W triumfie i z wdzięcznością prezentuje Wam mój siódmy studyjny album zatytułowany Plastic Hearts. Premiera 27 listopada 2020 roku” – czytamy w instagramowym wpisie Miley.

Możemy przypuszczać, że wcześniej zapowiadana współpraca z Duą Lipą znajdzie się na nadchodzącej płycie wokalistki. Miley wcześniej wspominała, że usłyszymy ją naprawdę niedługo – być może będzie kolejnym utworem promującym siódme wydawnictwo artystki. Premiera Plastic Hearts już 27 listopada.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here