O wielkim powrocie Miley Cyrus mówi się od kilku tygodni. Dziś poznaliśmy szczegóły dotyczące jej nowego wydawnictwa wraz z fragmentami nowych utworów.

Kilka tygodni temu, Miley Cyrus za pośrednictwem social mediów zasugerowała, że 31 maja możemy spodziewać się jej nowej muzyki. Dziś artystka zagrała koncert podczas zorganizowanego przez BBC 1 Radio show Big Weekend. Poza znanymi przebojami, wokalistka wykonała również trzy nowe piosenki: „Cattitude”, „Dream” oraz „Mother’s Daughter”.

Jak podają zagraniczne źródła, wszystkie one znajdą się na najnowszym muzycznym projekcie Cyrus, a mianowicie EP o tytule „She Is Coming”, której premiera odbędzie się już 31 maja. Co prawda, gwiazda nie potwierdziła jeszcze oficjalnie przedstawionych informacji, ale zmieniła wygląd swoich profili społecznościowych. Na nowym krążku ma się znaleźć sześć premierowych piosenek. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, zapowiadany wcześniej singiel „Bad Karma” trafi na kolejny album studyjny Miley. Poniżej prezentujemy prawdopodobną pełną tracklistę EP:

1 Party Up the Street (feat. Swae Lee)
2. Cattitude (feat. RuPaul)
3. The most
4. D.R.E.A.M. (feat. Ghostface Killah)
5. Unholy
6. Mother’s Daughter

Przypomnijmy, że dzień później (1.06) gwiazda wystąpi w Warszawie w ramach Orange Warsaw Festival. Bilety jednodniowe na to wydarzenie nie są już dostępne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here