Na dzień przed pierwszym koncertem w Polsce, Miley Cyrus zaprezentowała fanom EP-kę „She Is Coming”. Artystka potwierdziła, że ma w planach wydanie jeszcze dwóch w najbliższym czasie.

Po szumnych zapowiedziach, dziś otrzymaliśmy EP-kę Miley Cyrus o tytule „She Is Coming”. Na płycie znalazło się sześć utworów, w tym trzy, których mogliśmy posłuchać podczas występu gwiazdy na festiwalu BBC 1 Radio. Za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, Miley oficjalnie potwierdziła, że „She Is Coming” to pierwsze z trzech zaplanowanych wydawnictw. Tytuły kolejnych to „She Is Here” oraz „She Is Everything”. Póki co, nie jest znana data premiery żadnej z EP-ek. Wiadomo jedynie, że finalnie zostaną one wydane jako jeden album „She Is Miley Cyrus”.

„To pierwsze z trzech wydawnictw. 6 piosenek, 3 EP-ki! „She Is Coming / Here/ Everything”. Wszystkie, by stworzyć jeden album „She Is Miley Cyrus”. Kolejne dwa nagrania do ogłoszenia” – napisała.

Gwiazda już jutro po raz pierwszy zagra w Polsce w ramach Orange Warsaw Festival 2019. Polscy fani mogą wobec tego liczyć nie tylko na znane przeboje, ale również na nowy materiał.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here