Miley Cyrus może świętować swój kolejny sukces. Wydany ponad tydzień temu nowy singiel „Midnight Sky” spotkał się z bardzo przychylnymi recenzjami fanów wokalistki oraz krytyków muzycznych i właśnie zadebiutował w TOP 15 zestawień najpopularniejszych piosenek w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Niecałe dwa tygodnie temu do sieci trafił długo wyczekiwany singiel Miley Cyrus. Kompozycja „Midnight Sky” spotkała się z bardzo przychylnym odbiorem fanów i może się pochwalić niezwykłą popularnością i wysokimi pozycjami na listach przebojów m.in. w USA czy UK.

Amerykański serwis Billboard poinformował, że nowy singiel autorki przebojów „We Can’t Stop” czy „Malibu” oficjalnie zadebiutował na wysokim 14 miejscu zestawienia Billboard Hot 100, czyli najlepiej sprzedających się kawałków w Stanach Zjednoczonych. Warto podkreślić, że jest to już 15 singiel Miley Cyrus, któremu udało się uplasować w najlepszej dwudziestce prestiżowego notowania Billboardu.

To nie koniec dobrych wiadomości dla amerykańskiej wokalistki bowiem kompozycja „Midnight Sky” wyprodukowana przez utytułowany duet producentów – Andrewa Watt’a i Louisa Bell’a zdążyła już także dotrzeć do 15 lokaty zestawienia Official Charts czyli najpopularniejszych utworów muzycznych w Wielkiej Brytanii.

Miley Cyrus w duecie z Kylie Minogue!? Sprawdź najnowsze doniesienia o muzycznej współpracy wokalistek

Miley Cyrus powraca z nowym singlem. Zobacz odważny teledysk do utworu „Midnight Sky” już teraz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here