Miley Cyrus udzieliła obszernego wywiadu magazynowi Elle oraz wzięła udział w specjalnej sesji zdjęciowej. Wokalistka na łamach czasopisma opowiedziała m.in. o swojej nowej muzyce oraz łatce jaka została jej przypisana w związku z serialem Hanna Montana. 

Wokalistka pojawiła się na okładce najnowszego wydania amerykańskiej edycji magazynu „ELLE”. Wewnątrz numeru ukazał się osobisty wywiad, w którym Miley opowiedziała o tym, w jaki sposób poradziła sobie z ciążącą na niej łatce „dziecięcej gwiazdy”, tym czy czuje się doceniona muzycznie przez odbiorców oraz nawiązała do postaci raperki Cardi B.

„Myślę, że mam teraz szacunek, którego oczekuję od innych. Kiedy wchodzę do pokoju, ludzie mogą pomyśleć o moim biuście, ale ważne, że myślą też: „ale ona ma cholernie dobry głos” i to wszystko, na czym mi teraz zależy.”

W rozmowie z gwiazdą pojawiło się także nawiązanie do postaci legendy country Dolly Parton, a prywatnie matki chrzestnej Miley.

„Dzisiejsza pewność siebie to w pewnym sensie dziedzictwo Dolly. Nie daj się zwieść tym blond włosom. To ja podpisuję moje czeki. Ona to niesamowicie błyskotliwa bizneswoman.” wyznała.

Artystka została także zapytana o epizod w serialu Netflixa „Black Mirror”, który uznaje za egzorcyzm związany z postacią „Hannah Montana” i wszystkiego, co ma związek z byciem dziecięca gwiazdą.

„Tak, czuję, że już się tego nie wstydzę. To całkiem fajne, kiedy słyszysz, że Cardi B słuchała Hannah Montana, kiedy była w liceum. Takie małe rzeczy sprawiają, że jestem teraz szczęśliwa” dodała wokalistka.

Natomiast sesję zdjęciową znajdziecie poniżej.

Zjawiskowa Miley Cyrus gwiazdą amerykańskiego wydania magazynu „ELLE”! Zobacz najnowszą sesję zdjęciową artystki

Miley Cyrus tworzy historię. Piosenkarce jako pierwszej udało się uplasować w zestawieniu Billboardu pod trzema pseudonimami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here