Zarówno Miley Cyrus jak i Kylie Minogue zdążyły już zapisać się niejednokrotnie na kartach muzycznej historii. Zgodnie z pojawiającymi się doniesieniami wszystko wskazuje na to, iż wkrótce może ukazać się wspólny singiel wokalistek. Czy z ramienia tych dwojga wyjdzie kolejny hit, który podbije listy przebojów na całym świecie?

Nic nie umknie uwadze czujnych dziennikarzy i fanów obu artystek. W sieci pojawiły się doniesienia na temat ich muzycznej kolaboracji. Warto podkreślić, że niedawno obie artystki zaobserwowały swoje profile na Instagramie, przy czym należy podkreślić, iż Kylie obserwuje tylko 63 osoby. Oliwy do ognia dodaje, iż Kylie nieraz podkreślała swoją sympatię do młodszej koleżanki po fachu. Co więcej, jeszcze w sierpniu 2017 roku Kylie opublikowała tweeta, w którym okazała sympatię wykonawczyni przeboju „We Can’t Stop”. Ponadto obie wokalistki zafascynowane są obecnie klimatem tanecznego disco, inspirowanego muzycznym klimatem drugiej połowy ubiegłego wieku.

Na ten moment nie są znane żadne bliższe szczegóły wspólnego singla gwiazd, lecz prawdopodobne jest jeśli takowy utwór powstał, że znajdzie się na nowym studyjnym albumie Kylie Monigue zatytułowanym „Disco”, którego premiera zaplanowana jest na 6 listopada. Wydawnictwo promowane jest przez lead singiel „Say Something”, który ukazał się w ubiegłym miesiącu. Natomiast wczoraj premierę miał nowy singiel Miley Cyrus zatytułowany „Mindnight Sky”, który został bardzo entuzjastycznie przyjęty zarówno przez fanów jak i krytyków muzycznych.

Miley Cyrus powraca z nowym singlem. Zobacz odważny teledysk do utworu „Midnight Sky” już teraz!

Kylie Minogue prezentuje oficjalny teledysk do „Say Something”! Zobacz klip do nowego singla wokalistki

Kylie Minogue rozpoczyna nową muzyczną erę! Sprawdź szczegóły lead singla i nowego albumu wokalistki już teraz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here