Miley Cyrus & Liam Hemswort już nie są razem. Jak wynika z oficjalnego oświadczenia pary zamieszczonego w amerykańskim magazynie „People” wokalistka i aktor niecały rok po ślubie zdecydowali się zakończyć swój długoletni związek. 

Team reprezentujący parę potwierdził w oficjalnym oświadczeniu przesłanym czasopiśmie „People” wiadomość o separacji artystki i jej męża, Liama Hemswortha.

Liam i Miley zdecydowali się na separację. Ewoluując oraz zmieniając się jako partnerzy i jednostki, postanowili, że tak będzie najlepiej, gdy oboje koncentrują się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w trakcie tego procesu.” można przeczytać w oświadczeniu.

Przypomnijmy, że amerykańska wokalistka zaczęła się spotykać z aktorem już w 2009 roku po tym jak poznali się na planie filmu „Ostatnia Piosenka”. Do ich pierwszego rozstania doszło w 2013, lecz trzy lata później drogi pary powtórnie się zeszły. Ostatecznie Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli kameralny ślub 23 grudnia ubiegłego roku.

Harry Styles już wkrótce rozpocznie nową muzyczną erę!? Młody wokalista nagrywa dwa teledyski w Meksyku i Szkocji

Lady Gaga oskarżona o plagiat! Nieznany artysta domaga się milionów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here