Miley Cyrus z pewnością zdziwiła swoich fanów, gdy już kilka tygodni po premierze ostatniego krążka oznajmiła, że era „Younger Now” dobiegła końca. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce usłyszymy nowy materiał – amerykańska wokalistka zaktualizowała całą zawartość  swoich social mediów.


LUVPOPnation 🌍

101% popowych ciasteczek. Dołącz do grupy Luvpop i dziel się interesującymi dla Ciebie treściami 🔥 👉 FB: facebook.com/luvpopPL 👉 INSTAGRAM: instagram.com/luvpop.pl 👉 TWITTER:…

Wedle nieoficjalnych informacji krążących w sieci można się spodziewać, że 25-letnia piosenkarka w najbliższym czasie wyda swój premierowy singiel. Kilka godzin temu Miley Cyrus usunęła całą zawartość swojego Instagrama oraz zaktualizowała zdjęcia profilowe oraz zdjęcia w tle na wszystkich profilach w serwisach społecznościowych. Zostały one zastąpione czarną grafiką, co może sugerować, że wokalistka już wkrótce rozpocznie nową erę w swojej karierze. Zabieg taki do tej pory stosowało wiele gwiazd szykujących muzyczne powroty, wliczając w to Katy Perry i Eda Sheerana.

Podobny zabieg w celu wzbudzenia zainteresowania premierą nowego materiału zastosowała również Taylor Swift przy okazji krążka „reputation”. Amerykańska gwiazda usunęła wówczas całą zawartość swoich mediów społecznościowych, po czym opublikowała wideo z wężem w roli głównej, zwiastujące nową erę. Chwilę później swoją światową premierę miał singiel „Look What You Made Me Do”. Podobną taktykę zastosowała także Christina Aguilera zapowiadając wydany miesiąc temu swój szósty studyjny album „Liberation”.

Przypomnijmy, że ostatni album Miley Cyrus – „Younger Now” – ukazał się niespełna rok temu. Nie osiągnął on tak spektakularnego sukcesu jak jego poprzednicy, jednakże z niego pochodzi ostatni światowy hit gwiazdy „Malibu”.

Miley Cyrus (@mileycyrus) * Zdjęcia i filmy na Instagramie

Obserwujący: 76.2 mln, obserwowani: 619, posty: 0 – zobacz zdjęcia i filmy zamieszczone przez Miley Cyrus (@mileycyrus) na Instagramie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here