Nowy album Miley Cyrus właśnie ujrzał światło dzienne. Płyta „Plastic Hearts” już teraz dostępna jest we wszystkich serwisach streamingowych. Gościnnie pojawiły się na niej takie gwiazdy jak Dua Lipa, Joan Jett oraz Billy Idol. 

Przedsmak płyty Plastic Hearts po raz pierwszy usłyszeliśmy dzięki singlowi Midnight Sky. Oprócz niego, w zeszłym tygodniu artystka wydała utwór „Prisoner” wraz z Duą Lipą. Ponadto wokalistki zobaczymy już w piątek 27 listopada wspólnie na scenie. Miley Cyrus wystąpi wraz z Duą Lipą w ramach jej projektu Studio 2054, które promuje wydawnictwo Future Nostalgia oraz jego wydanie Club Future Nostalgia. Na płycie usłyszymy 10 zupełnie nowych utworów – cały album utrzymany jest w rockowych brzmieniach lat 80.

„Zaczęłam tworzyć ten album ponad 2 lata temu. Myślałam, że wszystko zrozumiałam. Nie tylko album z piosenkami i dźwiękami, ale całe moje pie***lone życie. I wtedy kiedy myślałam, że wszystko jest gotowe, wszystko zostało wymazane. Włączając w to aktualność muzyki. Dlatego, że wszystko się zmieniło.

Natura zrobiła to co teraz widzę jako przysługę i zniszczyła to czemu sama nie pozwalałam odejść. Straciłam swój dom w pożarze, ale odnalazłam samą siebie w popiołach. 

Na szczęście osoby, z którymi współpracowałam mają większość mojej muzyki. Komputery wypełnione piosenkami z serii EPek, nad którymi pracowałam w tamtym czasie. Ale nigdy nie czułam, że jest to odpowiednie, aby wydać tę część mojej historii z brakiem wielkiego rozdziału.

Jeśli to miałby być tytuł rozdziału w mojej książce, nazwałabym go „Początek”, czyli coś co następuje po tak zwanym „Końcu”. Ale byłam daleka od zrobienia tego.

W triumfie i z wdzięcznością prezentuje Wam mój siódmy studyjny album zatytułowany Plastic Hearts. Premiera 27 listopada 2020 roku” – czytamy w instagramowym wpisie Miley.

Tracklista albumu Plastic Hearts:

1. WTF Do I Know
2. Plastic Hearts
3. Angels Like You
4. Prisoner ft. Dua Lipa
5. Gimme What I Want
6. Night Crawling ft. Billy Idol
7. Midnight Sky
8. High
9. Hate Me
10. Bad Karma ft. Joan Jett
11. Never Be Me
12. Golden G String

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here