Miley Cyrus i Pete Davidson wraz z widzami NBC przywitali Nowy Rok. Podczas imprezy gwiazdy branży muzycznej zaprezentowały liczne utwory w ramach formatu. Jeden z nich to niesłyszane dotychczas „You” od Miley Cyrus. Sympatycy wokalistki szybko zbombardowali jej social media pytaniami kiedy utwór się ukaże.

Po dobrze odebranej erze Plastic Hearts, która ukazała nam rockową wersję Miley, wydawałoby się, że artystka stara się dać nam przedsmak tego jaki będzie jej kolejny muzyczny krok.

Nie ulega wątpliwości, że Cyrus jest ważną postacią na rynku muzycznym, która przez wiele lat zaprezentowała nam liczne muzyczne – i nie tylko – odsłony. Wykon utworu You był zdecydowanie jednym z istotniejszych muzycznych momentów podczas sylwestrowego wieczoru.

Po wydarzeniu Miley odpowiedziała na jeden z komentarzy dotyczący jej wykonania nowej piosenki. Na wpis „Potrzebuje tego na spotify natychmiast” odpowiedziała:

Ta piosenka jest nowa, nawet jej jeszcze nie nagrałam. Chciałam zrobić cos specjalnego dla Was wszystkich.

Świeżość utworu wskazuje na to, że Miley zaczyna pisać nową muzykę. Pozostaje tylko mieć nadzieje, że na nowości nie będziemy musieli długo czekać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here