Dobre wieści dla fanów Miley Cyrus. Amerykańska gwiazda intensywnie przygotowuje się do wydania kolejnej solowej płyty w karierze. Według pojawiających się w sieci informacji lead-singiel zwiastujący nową erę ukaże się już wkrótce. 

Wszystko wskazuje na to, że nowa muzyczna era wokalistki rozpocznie się już niebawem bowiem Miley w ciągu ostatnich dni nie przestawała podgrzewać atmosfery wrzucając tajemnicze zapowiedzi za pośrednictwem swoich social mediów. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami pojawiającymi się w sieci powrotny singiel wokalistki został zatytułowany „Mindnight Sky”, a premiera zaplanowana została już w najbliższych dniach.

Przypomnijmy, że chwilę po wydaniu w 2019 roku świetnie przyjętej EP-ki „She Is Coming”, z której pochodzi przebój „Mother’s Daughter” wokalistka zdradziła, że ma w planach wydanie jeszcze dwóch, do których premiery jednak nigdy nie doszło. Następnie niespodziewanie został jeszcze wydany w połowie sierpnia ubiegłego roku pojedyńczy singiel „Slide Away” tuż po rozstaniu z wieloletnim partnerem i mężem wokalistki – Liamem Hemsworth’em.

Zapowiedź singla znajdziecie poniżej.

TO JUŻ OFICJALNE: Dua Lipa zapowiada wydawnictwo „Club Future Nostalgia” z remixami z udziałem m.in. Gwen Stefani, Madonny czy Marka Ronson’a

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here