Miley Cyrus znalazła się na okładce nowego numeru ‚Wonderland’. 25-latka wypowiedziała się w nim m.in. na temat słynnego występu podczas VMA w 2013 roku, a także podzieliła się refleksjami dotyczącymi bycia trenerem w ‚The Voice’.


25-letnia wokalistka, której dyskografię zamyka wydany w 2017 roku album ‚Younger Now’, wyznała w wywiadzie dla ‚Wonderland’, że jej pamiętny występ na MTV Video Music Awards zmienił na zawsze kulturę i jej karierę.

To zmieniło nie tylko kulturę, moje życie oraz kariera też zmieniły się raz na zawsze… to zainspirowało mnie, żeby wykorzystać platformę, którą mam do zrobienia czegoś większego. Jeśli świat będzie się na mnie skupiał i na tym, co robię, to powinnam robić coś znaczącego i świetnego. To sprawiło, że bardziej się zaangażowałam, co miało swój skutek w rozpoczęciu przeze mnie swojej własnej organizacji – Happy Hippie Foundation.” wyznała Miley.

Wokalistka wypowiedziała się również na temat swojej przygody z programem ‚The Voice’.

Najtrudniejszą częścią była opieka nad swoją artystyczną sferą życia przy jednoczesnym byciu trenerem The Voice. Równie mocno opiekowałam się samą sobą, co 12-nastką innych aspirujących artystów. Tyle doświadczyłam we własnej karierze, to było ważne dla mnie, żeby oddać to tym artystom i poświęcić im niepodzielną uwagę przez czas, kiedy pracowaliśmy.” dodała Miley.


MILEY CYRUS ‚Younger Now’ [recenzja]: bez muzycznych wstrząsów, bez dziewczyny z ‚Bangerz’