Jedna z najgorętszych współprac tego roku nadchodzi już w ten piątek. Dua Lipa oraz Miley Cyrus zapowiadają wspólny utwór – i być może wspólną trasę? Czy Prisoner Tour nadejdzie niebawem?

Dua Lipa jest bez wątpienia jedną z najważniejszych wokalistek tego roku. Future Nostalgia przyniosła artystce jeszcze większy rozgłos, a na krążku znalazło się wiele przebojów takich jak Don’t Start Now, Physical, czy Break My Heart. Nazwisko Duy było na ustach wszystkich w przemyśle muzycznym jako przykład osoby, która na nowo wniosła świeżość do muzyki pop.

Miley Cyrus przygotowuje się do wydania kolejnego albumu studyjnego. Artystka mimo wcześniejszych problemów, zdecydowała się ostatecznie na przygotowanie pełnego krążku. W swoim instagramowym wpisie opisała proces tworzenia i swoje odczucia wobec nadchodzącego wydawnictwa.

„Zaczęłam tworzyć ten album ponad 2 lata temu. Myślałam, że wszystko zrozumiałam. Nie tylko album z piosenkami i dźwiękami, ale całe moje pie***lone życie. I wtedy kiedy myślałam, że wszystko jest gotowe, wszystko zostało wymazane. Włączając w to aktualność muzyki. Dlatego, że wszystko się zmieniło.

Natura zrobiła to co teraz widzę jako przysługę i zniszczyła to czemu sama nie pozwalałam odejść. Straciłam swój dom w pożarze, ale odnalazłam samą siebie w popiołach.

Na szczęście osoby, z którymi współpracowałam mają większość mojej muzyki. Komputery wypełnione piosenkami z serii EPek, nad którymi pracowałam w tamtym czasie. Ale nigdy nie czułam, że jest to odpowiednie, aby wydać tę część mojej historii z brakiem wielkiego rozdziału.

Jeśli to miałby być tytuł rozdziału w mojej książce, nazwałabym go „Początek”, czyli coś co następuje po tak zwanym „Końcu”. Ale byłam daleka od zrobienia tego.

W triumfie i z wdzięcznością prezentuje Wam mój siódmy studyjny album zatytułowany Plastic Hearts. Premiera 27 listopada 2020 roku”.

Utwór „Prisoner” to wspólna kompozycja Duy Lipy, która pojawi się na krążku „Plastic Hearts”. Premiera tej piosenki nastąpi już w ten piątek, 20 listopada. Ponadto gwiazdy na Instastory zamieściły pełne zdjęcie okładki singla, gdzie oprócz napisu Prisoner widzimy dopisek „Tour”. Szczegóły tego przedsięwzięcia nie są jeszcze znane – nie wiemy jak trasa miałaby wyglądać, biorąc pod uwagę sytuację pandemiczną oraz w jakim formacie wokalistki zdecydują się na zrealizowanie tego projektu. Być może jest to nawiązanie do nadchodzącego teledysku obu wokalistek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here