Nowe wydawnictwa Miley Cyrus, Demi Lovato oraz powracającej po kilkunastu latach Shania Twain z pewnością należą do jednych z większych tegorocznych premier. Wstępne prognozy sprzedaży nie pozostawiają złudzeń co do tego, która z Pań zdobędzie numer 1 w amerykańskim Billboard 200.

Wczoraj ukazały się trzy kobiece albumy, które niewątpliwie stanowią jedne z ważniejszych tegorocznych muzycznych premier. Swój piąty studyjny album wydała Shania Twain – wydawnictwo ‚Now’ to pierwszy krążek kanadyjskiej wokalistki od czasu wydanego w 2002 roku albumu ‚Up!’. Premierowe albumy zaprezentowały także Demi Lovato oraz Miley Cyrus: wykonawczyni przeboju ‚Sorry Not Sorry’ wypuściła płytę ‚Tell Me You Love Me’, podczas gdy Miley wydała zwiastowany przez singiel ‚Malibu’ album ‚Younger Now’. Wstępne prognozy opublikowane przez serwis HDD nie pozostawiają złudzeń co do tego, która z Pań powalczy o numer 1 w amerykańskim zestawieniu najpopularniejszych płyt Billboard 200.

Wedle informacji przekazanych przez Hits Daily Double największe szanse na debiut na szczycie zestawienia Billboard 200 ma Shania Twain. Wydawnictwo ‚Now’ prawdopodobnie przekroczy próg 100 tys. sprzedanych egzemplarzy i wkroczy na szczyt zestawienia najpopularniejszych krążków w Stanach Zjednoczonych. Na gorsze wyniki mogą liczyć Miley Cyrus i Demi Lovato: choć oficjalnie nie jest jeszcze znana prognozowana sprzedaż wokalistek, to wedle HDD będzie ona mniejsza niż sprzedaż ‚Now’ Twain.

‚Now’ nie byłoby pierwszym numerem jeden w Billboard 200 wykonawczyni przeboju ‚Life’s About To Get Good’. Poprzednio do szczytu zestawienia dotarło wydane w 2002 roku ‚Up!’, które w samych Stanach Zjednoczonych przekroczyło pułap 5.5 miliona sprzedanych egzemplarzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here