Nie tylko Edyta Górniak, ale i Michał Szpak jeszcze w tym tygodniu wyda swój premierowy singiel. Nowy utwór jurora programu ‚The Voice’ pojawi się jeszcze w tym tygodniu.

Jak donosi serwis Gala.pl nowy singiel Michała Szpaka zadebiutuje podczas kolejnego odcinka show ‚The Voice of Poland’, w których wokalista jest jurorem. Utwór nosi tytuł ‚Don’t Poison Your Heart’ i będzie pierwszą kompozycją piosenkarza od czasu premiery jego debiutanckiej płyty ‚Byle Być Sobą’. W serwisie Shazam dostępna jest już okładka nadchodzącego singla.

Przypomnijmy, że pierwszy krążek Michała ukazał się w listopadzie zeszłego roku nakładem Sony Music Entertainment Poland. Album promowały single takie jak ‚Color of Your Life’, ‚Real Hero’ i ‚Such is Life’.

Okładkę ‚Don’t Poison Your Heart’ znajdziecie poniżej.

23622191_10155336121449858_7702430537409703683_n

25 KOMENTARZE

  1. Wspaniała niespodzianka,a singiel wspaniały,tak samo jak okładka ,wizerunek Michała. Wszystko stanowi piękną całość i jest spójne z poprzednimi płytami Michała, jednocześnie jest w tym nowa świeżość i pozytywne zaskoczenie

  2. Michał konsekwentnie pnie się w górę. Mimo niechęci wiodących stacji radiowych promujących głównie muzykę klubową i elektroniczną on wciąż zdobywa nowe serca i tworzy swoją ponadczasową i stylową muzykę.

  3. Na taką wiadomość czekałam! Bardzo się cieszę i liczę na wyraziste utwory, rockowe, ballady. Michał Szpak ma mega głos, unikalna piękna barwa i moc, zaśpiewa dosłownie wszystko.

  4. bardzo się cieszę na nowy singiel Michała, już nie mogę się doczekać na premierę. Stylizacja super a premiera już jutro, wow…

  5. Czekam na całość, ale po wysłuchaniu fragmentu wiem, że będzie hit.
    BTW. Płyta „Byle być sobą” została wydana 13 listopada 2015r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here