
Nie tylko Edyta Górniak, ale i Michał Szpak jeszcze w tym tygodniu wyda swój premierowy singiel. Nowy utwór jurora programu ‚The Voice’ pojawi się jeszcze w tym tygodniu.
Jak donosi serwis Gala.pl nowy singiel Michała Szpaka zadebiutuje podczas kolejnego odcinka show ‚The Voice of Poland’, w których wokalista jest jurorem. Utwór nosi tytuł ‚Don’t Poison Your Heart’ i będzie pierwszą kompozycją piosenkarza od czasu premiery jego debiutanckiej płyty ‚Byle Być Sobą’. W serwisie Shazam dostępna jest już okładka nadchodzącego singla.
Przypomnijmy, że pierwszy krążek Michała ukazał się w listopadzie zeszłego roku nakładem Sony Music Entertainment Poland. Album promowały single takie jak ‚Color of Your Life’, ‚Real Hero’ i ‚Such is Life’.
Okładkę ‚Don’t Poison Your Heart’ znajdziecie poniżej.
SUPER WIADOMOŚĆ MICHAL SZPAK TO ŚWIETNY WOKALISTA
Nie zeszłego roku tylko 2 lata temu ukazała się płyta
Czekam z niecierpliwością .*
Czekam z niecierpliwością . 🙂
Wspaniała niespodzianka,a singiel wspaniały,tak samo jak okładka ,wizerunek Michała. Wszystko stanowi piękną całość i jest spójne z poprzednimi płytami Michała, jednocześnie jest w tym nowa świeżość i pozytywne zaskoczenie
Cudowna wiadomość, już nie mogę się doczekać <3
Bardzo,bardzo czekam na ten singel 🙂
Świetna wiadomość! Czekam z niecierpliwością na ten singiel! Zajawka jest super!
Słyszałam urywek i ciągle słyszę to w swojej głowie. Niesamowita do tego świetny głos Michała.
Super! I am looking forward to the new Michal songs. He is a world-class artist!
Michał konsekwentnie pnie się w górę. Mimo niechęci wiodących stacji radiowych promujących głównie muzykę klubową i elektroniczną on wciąż zdobywa nowe serca i tworzy swoją ponadczasową i stylową muzykę.
NARESZCIE ! Tak bardzo fani czekali na ten singiel. Wspaniała wiadomość. To będzie hicior!
Na taką wiadomość czekałam! Bardzo się cieszę i liczę na wyraziste utwory, rockowe, ballady. Michał Szpak ma mega głos, unikalna piękna barwa i moc, zaśpiewa dosłownie wszystko.
bardzo się cieszę na nowy singiel Michała, już nie mogę się doczekać na premierę. Stylizacja super a premiera już jutro, wow…
ŚWIETNA WIADOMOŚĆ
Czekam z niecierpliwością 🙂 . Ten singiel będzie hitem !!!
Czekam z niecierpliwością .Zapowiada się świetny singiel !
CZEKAM
Już przebieram nogami! Nie mogę się doczekać!!!
Czekam na całość, ale po wysłuchaniu fragmentu wiem, że będzie hit.
BTW. Płyta „Byle być sobą” została wydana 13 listopada 2015r.
na ten album zabraknie platyny.
Nie mogę się już doczekać. Napewno jest to mega piękny utwór
Czekałam na kolejne utwory Michała, bardzo się cieszę na ten singiel.
Czekam z niecierpliwością na nowy singiel Michała, słyszałam fragment CUDO
Singel swietny, a cala plyta napewno bedzie genialna.