Nie tylko Edyta Górniak, ale i Michał Szpak jeszcze w tym tygodniu wyda swój premierowy singiel. Nowy utwór jurora programu ‚The Voice’ pojawi się jeszcze w tym tygodniu.

Jak donosi serwis Gala.pl nowy singiel Michała Szpaka zadebiutuje podczas kolejnego odcinka show ‚The Voice of Poland’, w których wokalista jest jurorem. Utwór nosi tytuł ‚Don’t Poison Your Heart’ i będzie pierwszą kompozycją piosenkarza od czasu premiery jego debiutanckiej płyty ‚Byle Być Sobą’. W serwisie Shazam dostępna jest już okładka nadchodzącego singla.

Przypomnijmy, że pierwszy krążek Michała ukazał się w listopadzie zeszłego roku nakładem Sony Music Entertainment Poland. Album promowały single takie jak ‚Color of Your Life’, ‚Real Hero’ i ‚Such is Life’.

Okładkę ‚Don’t Poison Your Heart’ znajdziecie poniżej.

23622191_10155336121449858_7702430537409703683_n

25 KOMENTARZE

  1. Wspaniała niespodzianka,a singiel wspaniały,tak samo jak okładka ,wizerunek Michała. Wszystko stanowi piękną całość i jest spójne z poprzednimi płytami Michała, jednocześnie jest w tym nowa świeżość i pozytywne zaskoczenie

  2. Michał konsekwentnie pnie się w górę. Mimo niechęci wiodących stacji radiowych promujących głównie muzykę klubową i elektroniczną on wciąż zdobywa nowe serca i tworzy swoją ponadczasową i stylową muzykę.

  3. Na taką wiadomość czekałam! Bardzo się cieszę i liczę na wyraziste utwory, rockowe, ballady. Michał Szpak ma mega głos, unikalna piękna barwa i moc, zaśpiewa dosłownie wszystko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here