Wczoraj do sieci przedostały się pierwsze informacje wskazujące na to, iż TVP planuje wysłać Michała Szpaka oraz Martę Gałuszewską, laureatkę ostatniej edycji ‚The Voice of Poland’, jako polskich reprezentantów tegorocznej Eurowizji. Jest już oficjalny komentarz w sprawie ze strony wytwórni Michała.luvpop_700x200

KLIKNIJ i SPRAWDŹ WIĘCEJ!


Okazuje się, że do występu Szpaka i Gałuszewskiej na tegorocznej Eurowizji prawdopodobnie nie dojdzie.

Portal Eska.pl donosi bowiem, iż pomimo zainteresowania wytwórni Sony Music Poland wspólnym występem artystów z piosenką ‚Don’t Poison Your Heart’, wytwórnia Gałuszewskiej stanowczo odmówiła.

„Firma fonograficzna wydająca albumy Michała Szpaka Sony Music Entertainment Poland zwróciła się do firmy fonograficznej Universal Music Polska wydawcy albumów Marty Gałuszewskiej z zapytaniem o możliwość startu Michała i Marty z piosenką “Don’t Poison Your Heart” w duecie w polskich preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2018. Sony Music dostało od firmy Universal odpowiedź odmowną. Dodatkowo Management Michała Szpaka firma J&J Musicart zwróciła się z nieoficjalnym zapytaniem do samej Marty Gałuszewskiej czy chciałaby wziąć w udział w Eurowizji wraz z Michałem, a sama artystka zareagowała na ten pomysł bardzo entuzjastycznie.” donosi portal Eska.pl powołując się na informacje otrzymane od Sony Music Poland.

Przypomnijmy, że Michał Szpak wystąpił podczas 61. Konkursu Piosenki Eurowizji z piosenką ‚Color of Your Life’, gdzie ostatecznie zajął wysokie 8. miejsce.