Mery Spolsky nie zwalnia tempa i wciąż promuje wydany ponad rok temu drugi album studyjny „Dekalog Spolsky”. Artystka, która dziś obchodzi swoje 27. urodziny ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że kolejnym singlem promującym wydawnictwo będzie utwór „Sorry From The Mountain”. Klip do numeru został już nakręcony.

Mery Spolsky nie trzeba już nikomu przedstawiać. Ostatnie miesiące to pasmo sukcesów w życiu tej artystki. Nominacja do Fryderyka, wydanie pierwszego winyla w karierze, a do tego duet z legendą, jaką jest Kayah. To wszystko sprawiło, że Mery Spolsky jest obecnie jedną z najsilniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. W dniu swoich 27. urodzin piosenkarka ogłosiła, że czwartym singlem z jej albumu „Dekalog Spolsky” będzie utwór „Sorry From The Mountain”.

„Sorry From The Mountain” to kolejny po „FAK”, „Bigotka” i „Mazowiecka kiecka” kawałek promujący drugi album studyjny Mery Spolsky, który ukazał się we wrześniu 2019 roku. Oficjalnie wiadomo już, że do singla powstał także klip. Nie wiadomo jednak, kiedy będzie miał on swoją premierę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ❌MERY SPOLSKY❌ (@meryspolsky)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here