Ed Sheeran to zdecydowanie jedna z największych gwiazd muzyki popularnej. Wokalista może pochwalić się nie tylko najbardziej dochodową trasą w historii, ale i milionami sprzedanych kopii albumów. Jego menadżer udzielił wywiadu, w którym potwierdził, ze jego podopieczny rozpoczął prace nad nowym krążkiem.

Po zagraniu ostatniego z koncertów w ramach „The Divide Tour”, Ed Sheeran zapowiedział trwającą osiemnaście miesięcy przerwę od pracy. W międzyczasie, jego wieloletni menadżer Stuart Camp udzielił wywiadu dla stacji BBC, w którym starał się wytłumaczyć jego fenomen. Mężczyzna zdradził również, że Ed rozpoczął już prace nad swoim kolejnym albumem studyjnym.

„[Ed] zaczął już pisać i nagrywać materiał na album, który będzie jego piątym. Nie pozwolimy wyjść czemuś, co nie spełnia norm. Tak samo zrobiliśmy przy dwóch poprzednich albumach, gdzie musieliśmy kontynuować [pracę], dopóki nie byliśmy absolutnie pewni, że rzecz, z którą wracamy jest niezaprzeczalnie dobra” – wyznał.

Menadżer artysty zdradził jednak, że jego zdaniem, sława Eda nie będzie trwała wiecznie w takiej formie, w jakiej jest teraz.

„Jesteśmy ostrożni, by nie przesadzić. Dziwnym trafem, robiliśmy to przez 10 lat, gdzie rzeczywiście przesadzaliśmy, ale nikt nie wydawał się mieć tego dość. Jesteśmy świadomi, że Eda jest za dużo. (…) [Kiedyś] na pewno nastąpi wyrównanie. Nie utrzymamy tego poziomu na zawsze. Nie mówię, że to scenariusz spadających gwiazd, a raczej pewien poziom intensywności. Prędzej czy później pojawi się ktoś, kto osiągnie ten sam poziom” – dodał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here