Photo: Jeremy Witteveen | wittefini.com

Kilka dni temu w sieci pojawiły się kłopotliwe informacje na temat piosenkarki Melanie Martinez. 22-letnia autorka płyty ‚Cry Baby’ została oskarżona przez swoją byłą przyjaciółkę o molestowanie seksualne i gwałt. 

Timothy Heller, która jeszcze do niedawna była jedną z przyjaciółek amerykańskiej wokalistki, w zeszłym tygodniu opublikowała  na Twitterze niepokojące oświadczenie dotyczące jej relacji z Martinez,  oskarżając w nim 22-latkę o napaść na tle seksualnym.

Co prawda Melanie Martinez odniosła się już do tych oskarżeń zaprzeczając im, jednak postanowiła ponownie poruszyć temat na swoim Twitterze.

„Rozumiem, jak trudno jest zrozumieć tę historię z mojej strony, biorąc pod uwagę, że nikt, kto ma choć trochę serca, nie będzie chciał uniewinniać nikogo, kto będzie się wypowiadał na taki temat.” napisała wokalistka.

W swoim wpisie podziękowała fanom za zaangażowanie w sprawę i próbę oczyszczenia jej z zarzutów.

„Chcę podziękować moim fanom, którzy poświęcili czas na przejrzenie mojego timeline’u, przeanalizowanie wcześniejszych zdjęć na Instagramie i zakwestionowanie opowiadanej historii, ujawniając jej fałszywe stwierdzenia.

Zaufałam w swoim życiu tak wielu ludziom, którzy wykorzystali to zaufanie dla własnych korzyści. Wiedzcie, że moje intencje we wszystkim, co robię w moim życiu, są zawsze czyste i nigdy nie będę wchodzić w czyjąś intymność bez absolutnej zgody tej osoby.”

Oryginał nowego wpisu Melanie możecie znaleźć poniżej.

SAM SMITH ‚The Thrill of It All’: głos przesiąknięty bólem złamanego serca [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here