Wypływają kłopotliwe informacje na temat piosenkarki Melanie Martinez. 22-letnia autorka płyty ‚Cry Baby’ została oskarżona przez swoją przyjaciółkę o molestowanie seksualne i gwałt. 

Timothy Heller, która jeszcze do niedawna była jedną z przyjaciółek amerykańskiej wokalistki, opublikowała kilka godzin temu na Twitterze niepokojące oświadczenie dotyczące jej relacji z Martinez. Heller oskarża w nim 22-latkę o napaść na tle seksualnym.

Utrzymywałam to jako sekret przez lata, przekonując samą siebie, że to nic wielkiego i mnie to wcale nie zraniło. Sama myśl o akceptacji faktu, że zgwałciła mnie moja najlepsza przyjaciółka jest obłędna.” napisała Timothy Heller na swoim Twitterze.

Przewaga, którą miała nade mną przerodziła się w sytuację, w której bardzo ciężko było mi jej odmówić… pewnego dnia, gdy zostałam u niej na noc stała się wyjątkowo zainteresowana moimi preferencjami seksualnymi” dodała Heller. „Nigdy nie powiedziałam tak. Mówiłam nie, i to wiele razy. Ale ona używa swojej przewagi nade mną i mnie złamała. Żeby nie było jakichkolwiek wątpliwości, byłam molestowana przez moją najlepszą przyjaciółkę… dopuściła się stosunku oralnego, a potem byłam penetrowana z użyciem seks-zabawki bez mojej zgody. To się wydarzyło.” zakończyła Timothy.

Kilka godzin po publikacji szokującego oświadczenia Melanie Martinez odniosła się do zarzutów stawianych jej przez Heller.

Jestem przerażona i zasmucona oświadczeniami i historią, która została opowiedziana przez Timothy Heller. To, co nas łączyło to bliska przyjaźń przez pewien okres. Weszłyśmy do swojego życia jako dwie artystki rozpoczynające karierę, i starałyśmy się sobie pomóc. Każda z nas doświadczyła bólu związanego z naszymi własnymi demonami i nowymi ścieżkami, które rozpoczynałyśmy, ale naprawdę czułam, że starałyśmy się siebie podnieść na duchu. Nigdy nie powiedziała „nie” temu, co razem robiłyśmy. I chociaż nasze drogi się rozeszły, zawsze będę jej wysyłać miłość i światło.” zakończyła Martinez.

Oryginał wpisów Timothy i Melanie możecie znaleźć poniżej.


Sam Smith ‚The Thrill of It All’: głos przesiąknięty bólem złamanego serca [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here